Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana trasa Piaski – Krasnystaw po zderzeniu trzech pojazdów. Są osoby poszkodowane

Po wypadku w miejscowości Zakręcie zablokowana jest całkowicie droga krajowa nr 17. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 9 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Obecnie droga krajowa nr 17 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12:00. Wprowadzono objazd przez: DK 17 – m. Stężyca Kolonia – m. Krasnystaw – DK 17.

AKTUALIZACJA 10:50

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierowca saaba jadący w kierunku Lublina w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania samochodu marki Opel, którym kierował 57-latek uderzył w kierującą mitsubishi, która z posesji chciała włączyć się do ruchu. Następnie pojazd saab rykoszetem uderzył w opla. W wyniku zdarzenia do szpitala w Krasnymstawie w stanie przytomnym trafiła 57-letnia kierująca mitsubishi oraz 24-latek kierujący saabem.

AKTUALIZACJA 11:50
Udrożniony został jeden pas jezdni. Oznacza to, że kierowcy nie są już kierowani na objazdy. Na miejscu cały czas prowadzone są czynności, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Jak już pisałem
  Nie umiejo jeździć. Nie umiejo wyprzedzać

  Nic nie umiejo a wsiadajo i jado

 2. Racjonalny człowiek

  Nie umiejo pisać , nie umiejo czytać a bierą się za komentowanie , to nie jest ironia , to nie jest twój sarkazm , ty po poprostu jesteś odzwiercieleniem pustaków , którzy myślą źe są najmądrzejsi????

 3. Maian Janusz pazdzioch

  Nima dnja zeby kolo piask jakis rajdowiec w cos niewjehal ale tam majo blahy LSW co sie dziwic

  • Czapka z daszkiem

   Choopie tam LKSy jezdżo jak bumbowce…nigdy nie wiesz co taki LKS odwali

 4. Do „Marian Janusz pazdzioch”
  Jak podano w informacji wypadek miał miejsce w Zakręciu , to nie jest koło Piask tylko koło Krasnegostawu. Tablice LSW nie świadczą o braku umiejętności bezpiecznej jazdy. Twoje wpisy świadczą o fundamentalnym braku z gramatyki i ortografii . Nawet dziecko z klas 1-3 napisałoby bez tych błędów – tego nie da się czytać…………….

 5. Gienka, ta z mitsjubjuszi to umiejom jeździć. Jak łuna jeździ trakturem..to…ho..hoo..każdego chłopa przeguni. To wina ino tego młokosa w tym sabie. Po co wyprzedzoł jak Gienka wyjeżdżoła?

 6. ciekawe czy dozyje takiego czasu ze nie wydarzy sie ani jeden wypadek w polsce jednego dnia

  • Maian Janusz pazdzioch

   Tak jak kaczory bendo dalej tak rzondzic to nikt niebedzje jezdzil bo bedzje wojsko na ulicah

 7. Nic nie umiejo
  Tylko pieniądze brać umiejo i krzyczeć maloo mało

 8. LKS, LSW, HWDP, ITP, ITD...

  Ponieważ z włączaniem się do ruchu jest tak samo jak z przechodzeniem przez przejście dla pieszych, najpierw główka w lewo potem w prawo i jeszcze raz w lewo. Kobietka nie popatrzyła w prawo, a teraz każdy będzie obwiniał kierowcę Saaba, że to jego wina. Tam nie widzę linii ciągłej więc wyprzedzać mógł bez względu kto jakie ma blachy 🙂 Tyle w temacie. Dziękuje.

Z kraju