690 680 960

Zablokowana droga wojewódzka nr 838 po zderzeniu czterech pojazdów. Jedna osoba nie żyje AKTUALIZACJA

We wtorek rano na drodze wojewódzkiej nr 838 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W zderzeniu czterech pojazdów zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 7:30 w miejscowości Wola Korybutowa na drodze wojewódzkiej nr 838. Zderzyły się tam cztery pojazdy, trzy osobowe oraz jeden ciężarowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Są także ranni.

– Jak wstępnie ustalono kierujący bmw podczas manewru wyprzedzania opla w miejscu do tego niedozwolonym, na linii podwójnej ciągłej, doprowadził do zderzenia z peugeotem, wyjeżdżającym z lewej strony z drogi podporządkowanej. Kierowca auta ciężarowego jadącego z naprzeciwka, aby uniknąć zderzenia z bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z oplem- wyjaśniał nam Tomasz Błaziak z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł kierowca opla, 65-letni mieszkaniec gminy Cyców – dodaje Tomasz Błaziak

Na miejscu trwają cały czas czynności policji. Droga na odcinku Głębokie – Dorohucza jest całkowicie zablokowana. Auta kierowane są na objazdy.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie przesłała nam Czytelniczka Monika – Dziękujemy!

2015-08-25 10:00:39
(fot. Nadesłane Monika)

45 komentarzy

  1. Ludzie kur… gówno wiecie to nie piszcie bez sensu i nie obwiniajcie tylko jednego z BMW i zamiast bez sensu pisać to weźcie sie za robote .

    • Dobrze że winia. Peugeot w prawo skrecal a tir jechał dalej więc wyjechał a że pajac BMW szybko jechał to dawaj dziadka po ciągłej brał i tak się narobilo. Dobrze że peugeot był w takim stanie jak widzieliśmy. To kto kazał mu wyprzedzać na ciągłej no kto. Przez niego zginął człowiek. Tir też nie był winien znaczy no nie powinien zmieniać pasa tylko walić w to BMW o tyle. A dziadzio by żył a tak co . No co. Weźmie taki o ma 20 parę lat kupi to BMW i cwaniaka gra z lala śmiga nie wiadomo ile. Gdzie on mózg ma ? W sumie wydaje mi się ze nie ma. Niech nie jeździ po tej szosie bo pozabija wszystkich.

  2. Wszyscy święci i nikomu z was nie zdarzyło się wyprzedzać na linii ciągłej , no prosze to może policja nie jest nam potrzebna skoro tak każdy przepisowo jezdzi . Gdyby kierowca Bmw jechał np mercedesem to nie było by zamieszania bo przecież gdy masz bmw to jesteś od razu winny wypadku .Gdyby kierowca peugeota rozejrzał się w obie strony może wcale nie doszło by do tej sytuacji , współczuje każdemu z nich z osobna kierowcy Tira ,bmw peugeota i wyrazy współczucia dla rodziny osoby która poniosła śmierć. Dajcie rozstrzygnąć tą sytuacje osobom do tego przeznaczonym ,a nie sami wydajecie wyrok , nie dokładajcie im nie potrzebnych stresów bo życie z wyrzutami sumienia to największa kara.

  3. Nic mu nie zrobią, to chłopak z bogatej rodziny….

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas