Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana droga wojewódzka nr 838 po zderzeniu czterech pojazdów. Jedna osoba nie żyje AKTUALIZACJA

We wtorek rano na drodze wojewódzkiej nr 838 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W zderzeniu czterech pojazdów zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 7:30 w miejscowości Wola Korybutowa na drodze wojewódzkiej nr 838. Zderzyły się tam cztery pojazdy, trzy osobowe oraz jeden ciężarowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Są także ranni.

– Jak wstępnie ustalono kierujący bmw podczas manewru wyprzedzania opla w miejscu do tego niedozwolonym, na linii podwójnej ciągłej, doprowadził do zderzenia z peugeotem, wyjeżdżającym z lewej strony z drogi podporządkowanej. Kierowca auta ciężarowego jadącego z naprzeciwka, aby uniknąć zderzenia z bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z oplem- wyjaśniał nam Tomasz Błaziak z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł kierowca opla, 65-letni mieszkaniec gminy Cyców – dodaje Tomasz Błaziak

Na miejscu trwają cały czas czynności policji. Droga na odcinku Głębokie – Dorohucza jest całkowicie zablokowana. Auta kierowane są na objazdy.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie przesłała nam Czytelniczka Monika – Dziękujemy!

2015-08-25 10:00:39
(fot. Nadesłane Monika)

45 komentarzy

  1. Ludzie kur… gówno wiecie to nie piszcie bez sensu i nie obwiniajcie tylko jednego z BMW i zamiast bez sensu pisać to weźcie sie za robote .

    • Dobrze że winia. Peugeot w prawo skrecal a tir jechał dalej więc wyjechał a że pajac BMW szybko jechał to dawaj dziadka po ciągłej brał i tak się narobilo. Dobrze że peugeot był w takim stanie jak widzieliśmy. To kto kazał mu wyprzedzać na ciągłej no kto. Przez niego zginął człowiek. Tir też nie był winien znaczy no nie powinien zmieniać pasa tylko walić w to BMW o tyle. A dziadzio by żył a tak co . No co. Weźmie taki o ma 20 parę lat kupi to BMW i cwaniaka gra z lala śmiga nie wiadomo ile. Gdzie on mózg ma ? W sumie wydaje mi się ze nie ma. Niech nie jeździ po tej szosie bo pozabija wszystkich.

  2. Wszyscy święci i nikomu z was nie zdarzyło się wyprzedzać na linii ciągłej , no prosze to może policja nie jest nam potrzebna skoro tak każdy przepisowo jezdzi . Gdyby kierowca Bmw jechał np mercedesem to nie było by zamieszania bo przecież gdy masz bmw to jesteś od razu winny wypadku .Gdyby kierowca peugeota rozejrzał się w obie strony może wcale nie doszło by do tej sytuacji , współczuje każdemu z nich z osobna kierowcy Tira ,bmw peugeota i wyrazy współczucia dla rodziny osoby która poniosła śmierć. Dajcie rozstrzygnąć tą sytuacje osobom do tego przeznaczonym ,a nie sami wydajecie wyrok , nie dokładajcie im nie potrzebnych stresów bo życie z wyrzutami sumienia to największa kara.

  3. Nic mu nie zrobią, to chłopak z bogatej rodziny….

Wiadomości z info112