690 680 960

Żabia Wola: Wyprzedzanie na skrzyżowaniu zakończone zderzeniem trzech aut. Trzy osoby trafiły do szpitala

W niedzielę po południu na trasie Lublin – Bychawa doszło do zderzenia trzech aut. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17 w Żabiej Woli, na trasie Lublin – Bychawa. Kierujący volvo jadący w kierunku Lublina na skrzyżowaniu z drogą lokalną podjął manewr wyprzedzania peugeota. W momencie wyprzedzania z drogi podporządkowanej wjechał na skrzyżowanie ford. W wyniku tego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Peugeot wytrącony z toru jazdy obrócił się i bokiem „wskoczył” na przydrożny chodnik.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Trzy osoby podróżujące volvo, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, winę za zdarzenie ponosi kierujący volvo oraz kierowca forda. Droga w okolicach zdarzenia była całkowicie nieprzejezdna przez prawie godzinę. Policjanci kierowali auta na objazdy przez Pszczelą Wolę.

Po godzinie 18:30 ruch pojazdów odbywał się bez utrudnień.


(fot. lublin112)(fot. czytelniczka Monika)

2014-08-10 20:59:23
(fot. wideo lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. gdzie to tam wiesniakom popadało?

  • hej bohaterze, chyba te „wieśniaki” dały Ci sie we znaki skoro tak jadem tryskasz. nie pozdrawiam

 2. wiesniak zachowuje sie tak jak ty mordo

 3. Odezwał się miastowy, kolejny baran mocny w komentarzach jak to mówią kozak w necie pi**a w świecie. pozdro „wieśniaku”

 4. Baran z Opla ma za swoje, chociaż ten z Volvo jeszcze większy tłuk. W każdym razie zawsze na skrzyżowaniach trzeba patrzeć w obie strony…

 5. Ten z volvo nie wyprzedzał na skrzyżowaniu tylko przed to dziadek z forda wyjechał na czołówkę nawet się nie zatrzymując, ten z volvo próbował uciekać na prawo a dziadek nawet nie próbował uciekać..

 6. ej eksperci, jest napisane jedno na skrzyzowaniu zakaz wyprzedzania, wiec ten z Volvo zajeb.. i to jego wina bo jakby wyprzedzał przed skrzyzowaniem to by nic nie było, a dziadek z forda nie musiał patrzeć w obie stron!!!! koniec kropka, Volvo winne i tyle!!

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…