690 680 960

Żabia Wola: Kto widział potrącenie rowerzysty?

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 26 sierpnia b.r. w miejscowości Żabia Wola. gm. Strzyżewice. Kierujący samochodem marki Renault Scenic potrącił rowerzystę, który poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w dniu 26 sierpnia b.r. o godz. 12.20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Żabia Wola. gm. Strzyżewice kierujący rowerem został potrącony przez pojazd marki Renault Scenic. Pojazd poruszał się od strony Bychawy w kierunku Lublina. W wyniku poniesionych obrażeń rowerzysta zginął na miejscu.

Wydział ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie prowadzi w sprawie tego wypadku dochodzenie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świdniku.

Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 159 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-42-78 lub 112/997.

2014-08-28 10:09:14
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie