Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował mężczyznę, uderzał go rękami i kopał po głowie. Na koniec wyciągnął nóż

W miniony weekend w Lublinie doszło do pobicia 31-letniego mężczyzny. Napastnik bił ofiarę rękami, kopał po głowie, a na koniec przy pomocy noża zmusił do oddania wartościowych przedmiotów.

W miniony weekend będący pod wpływem alkoholu 31-latek poznał przypadkowego mężczyznę, który wspólnie z nim zaczął spożywać alkohol. W pewnej chwili pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia.

34-latek zaczął bić nowo poznanego 31-latka. Sprawca uderzał go rękami i kopał po głowie. Następnie przy pomocy noża zmusił do oddania telefonu komórkowego, pieniędzy w kwocie 250 złotych oraz dwóch kart bankomatowych.

Kryminalni z Lublina bardzo szybko namierzyli sprawcę pobicia i zatrzymali go. Jak się okazało, 34-latek ma na swoim koncie więcej podobnych przestępstw, za które odbywał kary pozbawienia wolności. Dziś 34-latek trafi do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi do 15 lat więzienia. W warunkach recydywy kara może zostać dodatkowo zaostrzona.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. To kur……recydywa!! Zdemorol. W kryminalne będą się ***** na zmianę… To jest ludzki odpad!

 2. Do utylizacji szuje

 3. Jaki sprawca pobicia? Jeżeli zabrał kosztowności, to już jest sprawca rozboju. Za to nie ma zawiasów. Tutaj dochodzi jeszcze nóż oraz recydywa. Wyroki za to zaczynają się od 3 lat (nawet bez recydywy), tak więc może nawet 2 mundiale na małym telewizorku z osobnikami tej samej płci.

 4. pijaków nie trzeba żałować!@@@@@@@@@@

 5. Dlatego od 40 lat nie wychodzę z domu bez ” dużego scyzoryka” w stylu RAMBO .
  BANDZIORÓW ZAPRASZAM. W RAZIE CZEGO INNY SPRZĘT też sie znajdzie.
  Ze łba robi … bez łba , a z klaty sito !!!

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Kosa i klamka to znakomity przepis, żeby prędzej czy później znaleźć się ciupie z wieloletnim wyrokiem. A jak prokurator się postara, to i dożywocie się znajdzie.

  • A tą opaskę na głowie jak John Rambo też masz? Może poluzuj trochę supełek. Pozdrawiam i do zobaczenia na oddziale.

 6. Znam go to bardzo szanowany git z kryminału.

Z kraju