Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Z nożem i siekierą ruszył na 18-latków siedzących w samochodzie

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził zaparkowany pojazd. 69-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, tam zapadnie decyzja o jego losie.

Na początku sierpnia na ul. Robotniczej w Lublinie, do siedzących w pojeździe dwojga 18-latków, podszedł mężczyzna. Z relacji nastolatków wynika, że był on bardzo pobudzony w ręku trzymał nóż oraz siekierę.

Nagle zaczął rozbijać szyby w aucie i niszczyć karoserię. Co więcej, groził młodym ludziom, wymachując przy tym nożem. Mężczyzna po chwili uciekł. Właściciel wartość uszkodzeń wycenił na 3 tysiące złotych.

Operacyjni z III komisariatu wspólnie z wywiadowcami z KMP ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 69-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna wstępnie przyznał się jedynie do uszkodzenia mienia, nie wyjawiając powodów dla których dopuścił się swojego czynu.

Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja o jego dalszym losie. Za uszkodzenie mienia oraz groźby karalne może mu grozić do 5 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. a może gówniarze puszczali muzykę z auta w środku nocy na całe osiedle, koleś z okna ich opieprzył, kazali mu spi****lać i nie wytrzymał?
  no tak sobie podszedł do dwójki g*wniarzy w samochodzie…

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Trudno mi uwierzyć, że tak bez żadnej przyczyny podszedł do szanownych gnojków i zaczął im obiecywać gruszki na wierzbie… Trzeba ich zapytać co oni wcześniej mu wywinęli

 3. Szkoda, że cwanych *** nie przetrącił. Mam pytanko. CZY lubelskiej Policji znany jest termin — PREWENCJA — CZY TYLKO PISANIE PROTOKOŁÓW PO ZDARZENIU. ( WYPADKU, KRADZIEŻY, POBICIU, CHLANIU WÓDY W MIEJSCACH PUBLICZNYCH, ROZBOJACH W CENTRUM MIASTA ,
  PIJAŃSTWA, DARCIA RYJA I ZACZEPEK NA OSIEDLACH ITP ) Ktoś wie ??? Może jakiś Komendant czy inny Mianowany do brania naszej kasy ???????

 4. siekiera motyka,.. jak to tam dalej szło

 5. URZĄD SKARBOWY, który tak ściga przedsiębiorców ma pole do popisu. Niech sprawdzi skąd ucząca sie młodzież miała samochód ??? Czy składki OC opłacone. Czy przegląd aktualny. ???

 6. Jak ktoś to widział to niech powie jak było. Szkoda chłopa, darmo gnojom nie groził.

 7. Najgorsza patologia, jaką można spotkać to ludzie komentujący informacje na lublin112.pl Zachowujecie się, jak bydło. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia to lepiej nic nie mówić.

Z kraju

Sport