Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Z lubelskiego lodowiska skorzystało 89 tys. osób. Znacznie mniej niż rok temu

Miniony weekend był ostatnim, kiedy można było skorzystać z lodowiska Icemania w Lublinie. Od października odwiedziło go 89 tys. osób. Niebawem uruchomiona zostanie Rollmania i Akademia Małego Szofera.

12 komentarzy

  1. Jeszcze podnieść ceny!! To będą mieli dla siebie całe lodowisko.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia