Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wzrósł tragiczny bilans wypadku na trasie Łęczna – Włodawa. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

W wyniku wczorajszego czołowego zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 82 trzy osoby odniosły obrażenia ciała i został przewiezione do szpitala. Jak przekazali w piątek rano policjanci, dwie z nich nie żyją. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 13.00 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Stara Wieś w powiecie łęczyńskim, na trasie Łęczna – Włodawa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Mundurowi pracujący na miejscu wypadku ustalili, że 58-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem dostawczym marki Renault, którym kierowała 52-latka.

Na skutek siły uderzenia kierowca Opla został zakleszczony w pojeździe. Strażacy ewakuowali mężczyznę z samochodu, a następnie przekazali ratownikom medycznym. Do szpitala trafiły również osoby podróżujące renaultem. Niestety po niedługim czasie w szpitalu zmarł 58-letni kierujący oplem i 73-letni pasażer renaulta.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Droga krajowa w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana, ruch odbywał się objazdem przez Puchaczów.

Wzrósł tragiczny bilans wypadku na trasie Łęczna – Włodawa. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

Wzrósł tragiczny bilans wypadku na trasie Łęczna – Włodawa. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

(fot. Policja Łęczna)

Autor: redakcja

6 komentarzy

 1. W dostawczaku widać odbitą głowę na przedniej szybie od strony pasażera, nic dziwnego że zmarło się dziadkowi a wystarczyło zapiąć pasy.

  • andrzej z kaskadowej 11

   dokładnie tak, pasy to ważna sprawa i należy pamiętać aby nie jechać pod wpływem.

 2. Włodawa.
  Policjanci w ramach poprawiania bezpieczeństwa ruchu nałożą trochę mandatów na rowerowych meneli.
  Jakoś dawno nie było artykułów o tym. A bywały takie tygodnie, że czytaliśmy o tym niemal codziennie.
  Ale tam musi być bezpiecznie, skoro włodawska drogówka tak dba o bezpieczeństwo.

Z kraju