Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wziął z półki cztery piwa, wykręcił ręce sprzedawczyni i uciekł. Jest już w areszcie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka dni temu dokonał rozboju w jednym ze sklepów w Niemcach. 34-latek usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej w recydywie. Mężczyzna trafił już do tymczasowego aresztu.

Kilka dni temu w Niemcach pod Lublinem do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, który z półek wziął cztery piwa, po czym usiłował wyjść ze sklepu nie płacą za towar.

Ten fakt zauważyła ekspedientka, która zwróciła mu uwagę. Wówczas sprawca stał się agresywny, wykręcił ręce interweniującej kobiecie, po czum uciekł. Mężczyzna został zatrzymany przez operacyjnych z komisariatu w Niemcach. Okazało się, że to dobrze znany funkcjonariuszom 34-latek. Mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie karany.

Mieszkaniec gminy Wólka usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. No i pięknie..?Kolejnego patola mniej, niech go wySZCZepią jeszcze zanim trafi do pudła

 2. Nie czaję takich przestępców. Za cztery piwa facet jest gotowy pójść do pierdla nawet na kilka lat… Gdzie tu logika? Typ woli życie w więzieniu niż na wolności? Dlaczego? Ktoś go ściga za długi? Typ ma dość swojej rodziny?

  • Bo nic go nie interesuje. Ma gdzie spać co jeść,uprane tv lekarz i za nic nie płaci

  • Też mnie to zastanawia. Jak to jest, że normalny, w życiu codziennym przykładny obywatel, który na chodniku ludzi nie rozdeptuje, w galeriach wózkiem sklepowym się nie rozpycha, nikogo nim nie taranuje, w kolejce do kasy grzecznie się ustawi i czeka na swoją kolej, w drzwiach kobietę z dziećmi przepuści, gdy tylko kłapnie drzwiami od swojego auta to dostaje małpiego rozumu. Potrafi wieczorem na słabo nieoświetlone PdP wlecieć jak gdyby nigdy nic powiedzmy 70km/h naiwnie (wręcz bezmyślnie) zakładając, że nikt po tym przejściu nie będzie przechodził. Być może nawet ta sama matka z dziećmi, którą przed chwilą w drzwiach sklepu przepuszczał.
   To jest dla mnie nie zrozumiałe. To, ze menelowi chce się pić – to jest prosta sprawa do zrozumienia. Taki nałóg. Być może, bezmyślne zapie(…)nie samochodem to też jest nałóg? W takim razie należy to leczyć, jako coś co zagraża społeczeństwu bardziej niż menel pijący piwo.

 3. Może i jest już w areszcie ale tych 4 wypitych piwerek nikt mu już nie odbierze. Z fartem!

  • Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja...........

   Może nikt mu tego nie odbierze,ale zdrowo się beknie.

 4. A Niemce jeszcze nie zakazali ekstradycji przestępców do Polski?

 5. Z pragnieniem nie wygrasz.

 6. Czegoś nie rozumiem ,wielokrotnie skazany znany policji, taki człowiek to chwast w społeczeństwie i powinien zostać wyrwany. I niech zarobi na swój pobyt w więzieniu…