Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wziął psa na ręce i zaczął uciekać. W saszetce miał narkotyki, pieniądze i wagę (wideo)

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie różne narkotyki, pieniądze oraz wagę elektroniczną. Młody mężczyzna zostanie wkrótce doprowadzony do prokuratury, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego w jednej z miejscowości na terenie powiatu tomaszowskiego zauważyli w parku dwóch młodych mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali.

Jeden, oprócz pieska na smyczy, miał saszetkę, z której coś wyciągnął i podał znajomemu. W chwili gdy zobaczyli zbliżających się do nich nieumundurowanych policjantów, 18-latek wziął pieska na ręce i zaczął uciekać.

Po chwili jednak młody mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Podczas przeszukania znaleziono przy nim marihuanę, mefedron i 21 sztuk tabletek ekstazy oraz blisko 3 tys. zł, ponad 200 euro i wagę elektroniczną. Przy drugim mężczyźnie, 20-latku zabezpieczono woreczek z marihuaną. Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do komendy, gdzie osadzono ich w policyjnym areszcie.

18-latek z gminy Telatyn usłyszał zarzut posiadania i udostępnianie środków odurzających. Wkrótce młodzieniec zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 20-latek również usłyszał zarzut posiadania marihuany.

(fot. wideo Policja Tomaszów Lubelski)

10 komentarzy

 1. 18-letni Pablo Escobar z gminy Telatyn, pewnie chciał na studia dorobić podczas wakacji.

 2. Super psa chociaż nie zostawił ! brawo ty !

  • No właśnie , co z psem .
   Może dobry by był na granicy w przeszukiwaniu bagaży .

 3. Cuda, panie, cuda! Miał pieska na smyczy, a wziął psa na ręce. A do tego został zatrzymany przez nieumundurowanych mundurowych.

 4. 18 letni chłopak z ppieskiem na smyczy nie wiem jak wam , ale mi to pachnie jakimś LGBT. Prawdziwy Sebix miałby jakiegoś amstafa, albo inne duże bydle i poszczuł by nim policjantów (czego nie pochwalam).

 5. 18 latek i ma kasę. Król życia. Nie musi rodziców prosić o pieniądze. Taki może sobie iść na dziwki do Cocomo. Nie to co ja.

 6. Powinien gówniarz posiedzieć te 10 lat ale i tak nie zrozumie jaką krzywdę robi ludziom sprzedając takie rzeczy.

 7. Panie z fundacji psich, trzeba natychmiast tego psa mu zabrać, bo może ma pasożyty i nr konta podać na zbiórkę w celu odrobaczenia!