Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszła z domu i nie wróciła. Gdzie jest 16-latka z Lublina? AKTUALIZACJA

Policjanci z Lublina poszukują zaginionej 16-latki. Dziewczyna dzisiaj w nocy wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Dzisiaj w nocy około godziny 23:30 zaginiona wybiegła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Początkowo najbliżsi prowadzili poszukiwania na własną rękę, natomiast po północy zgłosili się na komisariat.

Rysopis: wzrost około 164 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy długie, koloru ciemny brąz, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrana była czarne leginsy, koszulkę typu TOP z długimi rękawami koloru brązowego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować bezpośrednio do dyżurnego IV Komisariatu Policji w Lublinie pod nr telefonu: 47 811-48-00 lub 112.

AKTUALIZACJA 12:07
Poszukiwana nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa. Funkcjonariusze z komisariatu IV zastali ją w jednym z mieszkań na terenie miasta. Obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(fot. Policja Lublin)

18 komentarzy

 1. Pewnie się dobrze bawi u znajomego. Wróci jak zglodnieje

 2. Oleś Łupa♥️

  Wróci i 500+ będzie.

 3. No z buzi to nie jest taka zagłodzona , więc szybko nie wróci , niczym ona zgłodnieje ? To ja bym ducha wyzionoł.

 4. Jejku co się ludzie z wami dzieje !!! Znieczulica totalna a może dziewczyna targnęła się na swoje życie nie daj Boże a wy ze zgłodnieje to wróci. Nikt z was nie wie co się stało wiec na naszym miejscu dopuściłaby głupie komentarze. Mam nadzieje ze się odnajdzie cała i zdrowa

  • Janina Łatka - Zdziurkom

   A już by sie znowu „targała”… chcicy dostała to i poszła w cug

   • Każdy mierzy swoją miarą. Janino mam nadzieję, że profilaktycznie badasz się po takim hobby?

 5. Na pierwszy rzut oka na zdjęciu wygląda na bardzo dojrzała kobietę.

 6. rodzice i policja jej szukają, mimo że nic nie zrobiła – zdjęcie do mediów i pełne nazwisko. znalazła się – od razu zdjęcie i nazwisko usunięte z artykułu.
  czyli póki była poza domem, nie miała prawa do prywatności, a teraz się znalazła i już ma?

  • Kropka. Tycio, tycio rozumku.

   • tycio rozumku to do ciebie rodzice wołają.
    napisz wprost co jest nierozumnego w moim komentarzu. albo po prostu wskaż, czego sam nie rozumiesz – to wytłumaczę.
    co bystrzejsi zajarzyli, że chodzi o tępotę polskiego prawa, gdzie nic nie winny człowiek jest szkalowany. ja bym nie chciał, żeby po moim wyjściu z domu do mediów trafiło moje zdjęcie i dane, żeby każdy z dostępem do internetu znał moją twarz i nazwisko. i prawo do prywatności, które w tym artykule było nagięte, mi to gwarantuje. i wcale nie chodzi tu o wiek, bo również w przypadku pełnoletnich członków rodziny ujawniano pełne dane.
    ludzie mają wolną wolę, mogą się kontaktować lub nie kontaktować z kim zechcą – i jakim prawem są poszukiwani niczym listem gończym? no odpowiedz mądralo.

    • Takim prawem, głupcze, że to rodzina zgłosiła jej zaginięcie.

     • odgarnij się spod lawiny wrodzonej tępoty i przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. bo nie wiem co do mojego komentarza dodaje fakt, że rodzina zgłosiła jej zaginięcie. mogłeś równie dobrze dopisać, że benzyna poniżej 6 złotych.

 7. I po melanżu.

 8. Funkcjonariusze z komisariatu IV zastali ją w jednym z mieszkań na terenie miasta -czyli racje mieli ci co twierdzili, że jak się wyimprezuje to przypomni sobie gdzie mieszka.
  A inni już robili z niej trupa nad którym tylko sie modlić o cud zmartwychwstania

  • jeszcze nie wiesz co się działo w domu, że w środku nocy wyszła, a już wyrokujesz.
   mogła uciec przed pobiciem i znaleźć schronienie u koleżanki z klasy.

 9. jak wyszła z domu w koszulce typu TOP z długimi rękawami, o 23:30 to można było przypuszczać że nie oddaliła się zbyt daleko od miejsca zamieszkania, gdyż o tej porze było dosyć mroźno. Pozdrawiam.

 10. Niech żyje wolność wolność i swoboda niech żyje zabawa i dziewczyna młoda ………- a gdzie są rodzice i o północy puszczają smroda.