Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł z domu na spacer i zaginął. Gdzie jest 15-latek?

Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Mikołaja Walo. 15-latek w sobotę późnym wieczorem wyszedł z mieszkania, z zamiarem spaceru w okolicach domu. Nie powrócił jednak na noc do mieszkania, jak również nie nawiązał do dzisiejszego dnia kontaktu z rodziną.

Z ustaleń policjantów wynika, że 15-latek w minioną sobotę późnym wieczorem wyszedł z mieszkania z zamiarem spaceru w okolicach swego domu. Jednak młodzieniec nie informując domowników o swych zamiarach nie powrócił już na noc do mieszkania, jak również nie nawiązał do dnia dzisiejszego kontaktu z rodziną.

Mikołaj Walo jest szczupły ma około 180 cm wzrostu, ma krótkie ciemno-blond włosy, nosi korekcyjne okulary. W dniu zaginięcia ubrany był w jasne jeansowe spodnie, granatowy płaszcz, granatowe sportowe buty firmy New Balace.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA 03.10.2021 19:32
Zakończyły się poszukiwania 15-letniego mieszkańca miejscowości Stanin w powiecie łukowskim. Dzisiaj natrafiono na zwłoki chłopaka. Więcej TUTAJ.

(fot. Policja Łuków)

18 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Nie pozostaje nic innego jak uruchomić ze 300 osób do poszukiwań, razy 100 złotych dniówka (do zwrotu z jego 500 plus.

 2. oby wrócił cały i zdrowy

 3. Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

  Polskę nawiedzają same kosztowne nieszczęścia, nie dość, że trzeba żywić „biednych uchodźców”, wyciągać ich z bagien i rzek, wyłapywać przemytników papierosów i innego „dobra”, to jeszcze małolaty popisują się nagłym zanikiem pamięci (wyszedł z domu na spacer, a zapomniał gdzie mieszkał),

 4. Wysoki będzie z niego facet , 15lat juź 180wz.oby się oddnalazł , moźe to chwilowy taki wybryk , młodzieź jest buntownicza .

  • Też tak myślę, kasa mu się skończy, telefon się rozładuje to i pamięć gdzie jego dom powróci.

   • Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (dawniej chłop bez ostróg)

    A może to jeden z tych, co to na złość matuli idą w świat w kosuli…

 5. Co się dzieje, epidemia jakaś? Parę dni temu, gdzieś koło Zamościa, szukano innego młodego „spacerowicza”.

 6. Już więcej nie urośnie;(…

 7. No i miałam rację…żal.

 8. Wypowiedzi dno…
  Chłopak zaginął a ludzie jaja sobie robią.
  Teraz info, że nie zyje.
  Kiedy do ludzi dotrze, że nie kazdy dzieciak ucieka.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo