Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wystrzały i fajerwerki nad Areną Lublin. Niecodzienne zaręczyny na lubelskim stadionie (zdjęcia)

Wczoraj wielu Czytelników pytało nas, cóż to za pokaz sztucznych ogni w rejonie Areny Lublin. Jak się okazuje, tak huczną oprawę miały nietypowe zaręczyny.

Tajemnica hucznego pokazu sztucznych ogni wyjaśniła się dzisiaj po południu. Na stronie Areny Lublin pojawiła się informacja, co takiego działo się wczoraj na lubelskim stadionie.

Otóż, odbyły się tam zaręczyny, których zwieńczeniem był kilkuminutowy pokaz fajerwerków. Na zdjęciach opublikowanych na profilu na Facebooku Areny Lublin widzimy parę młodych ludzi na środku boiska, w świetlnym sercu.

– Powiedziała TAK! Wczoraj na Arenie Lublin odbyły się zaręczyny przecudownej pary. Był stres, były łzy szczęścia, było wystrzałowo, a na koniec pyszna kolacja we dwoje w cudownym anturażu. Czy można było lepiej wyobrazić sobie ten dzień? Życzymy dużo miłości naszej Parze – czytamy na fanpage Areny Lublin.

(fot. Arena Lublin)

47 komentarzy

 1. Jak to wygląda prawnie – można urządzić sobie w ciągu roku prywatny pokaz fajerwerków wedle kaprysu? Wydawało mi się, że przepisy określają, że „strzelać” można jedynie w Sylwestra i w Nowy Rok. Takie pomysły to zachowanie aspołeczne, żeby nie powiedzieć, że chamskie ze względu na okolicznych mieszkańców i zwierzęta.

 2. Zawsze jak huczna impreza ślubna szybciutko następuje cichutki rozwodzik . Ludzie z artykułu raczej za młodzi na ślub skoro takie głupoty jeszcze im w głowie .

 3. Jak czytam te komentarze to mi się nie dobrze robi na sama myśl o Społeczniakach Hejterach .Tu WŁAŚNIE WIDAĆ LUDZKĄ ZAWIŚĆ I ZAZDROŚĆ !! Co was to obchodzi ile i kto kasę na to wydał Przecież to nie wasza kasa! . Wy byście nie WYDALI GROSZA na takie coś bo społeczniaki tak mają . I czemu od razu rozwód nie każdy musi podzielić wasz los ze po 2-ch latach się rozwiedzie .

 4. A czy organizator i zleceniodawca pomyśleli że nie tylko oni sa w Lublinie.
  Wystrzały narażają zwierzęta na utratę zdrowia i życia nie kiedy i ludzi.
  Widać że jeszcze nie dorośli do małżeństwa.
  Z hukiem zaczynają związek a po cichutku sie rozstaną, rozwiodą.
  Zal mi ich.

  • W punkt. Nie da się słuchać tych zawistnych człowieczków chciał to wydał a ile nie nasza sprawa życzę szczęścia na nowej drodze życia

 5. oj *** wyprawia cuda na kiju
  ta jago lala jak się ustawi to będzie mu rogi przyprawiać w biały dzień w hotelikach na godziny a kolegą z pracy

 6. Dużo szczęścia dla tej Pary, aby zawsze byli tak szczęśliwi jak w dzień zaręczyn.

  • Kto powiedział, że byli szczęśliwi w dniu zaręczyn? Teraz będą spłacać kredyt zaciągnięty na tą szopkę. Zastaw się A postaw…he he

 7. Jakiś synek mosirowego działacza…?

Z kraju