690 680 960

Wysiadł z jadącego busa, dostał się pod koła ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Lubelscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 19. W wyniku potrącenia przez pojazd ciężarowy śmierć na miejscu poniósł 53-latek.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19 w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie na trasie Kraśnik – Lublin. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci z lubelskiej drogówki ustalili wstępnie, że z busa marki Volkswagen jadącego w kierunku Lublina wysiadł nagle 53-letni mężczyzna, który podróżował razem ze znajomymi z pracy. Mężczyzna dostał się pod koła jadącego za busem ciężarowego volvo. W wyniku potrącenie i odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obu kierujących pojazdami. Zarówno 40-letni kierowca ciągnika siodłowego, jak i 62-letni kierowca busa byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili na miejscu wypadku oględziny. Przez kilka godzin ruch na krajowej 19 był zblokowany, pojazdy zaś skierowano na objazdy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności i przyczyn wypadku.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Jasny Gwint !!!

  Jakby wiedział, że go rozjadą to jeszcze z pół godziny siedziałby w tym busie, a tak, już stabilny.

 2. Jakoś to nie jest dla mnie zrozumiałe??? Wysiadł nagle? Zazwyczaj wysiada się od strony pobocza, dlaczego wszedł pod cięźarowy??? Jadący za busem , to mi wygląda na targnięcie sie na własne źycie.A moźe było inaczej???

 3. Nie mają chwili spokoju tamtejsze służby…

 4. Dobrze że z lecącego samolotu nie wysiadał jak Pawlak.

 5. Wczoraj pisaliście, że bus zatrzymał się na poboczu i dopiero wtedy wysiadł…

  • Wczoraj były to ustalenia wstępne, teraz po tylu godzinach można napisać nieco więcej na temat tego zdarzenia.
   Pozdrawiamy

   • Tą wcześniejszą wersję moge sobie wyobrazić, tej kolejnej nie potrafię. Jak się wysiada nagle z busa ?

 6. A kto jest pewien że bus stał a nie jechał ? Ja słyszałem inną wersję tego wypadku . A czy redakcja może opisać jak wygłądała ofiara wypadku , czy przypadkiem nie brakowało jej części ciała ?

  • Jedna z wersji zdarzenia rzeczywiście mówi o tym, iż mężczyzna miał… wysiąść w trakcie jazdy i dostać się wprost pod koła. Jednak jest to wszystko obecnie szczegółowo ustalane. Owszem, ciało w wyniku potrącenia zostało rozczłonkowane.

 7. był tam przystanek czy uprzejmy kierowca busa go tam wysadził? zatrzymanie poza wyznaczonym przystankiem to 3 tys dla firmy przewoźnika! A on może zrobić sprawę cywilną kierowcy o zwrot!

  • Przeczytaj mądry człowieku jeszcze raz artykuł czy jest coś napisane o busie pasażerskim

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas