690 680 960

Wyprzedzała przed łukiem jezdni, po chwili doszło do czołowego zderzenia (zdjęcia)

Wczoraj rano na trasie Okrągłe -Smólsko Małe doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 7:45 na trasie Okrągłe – Smólsko Małe w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki Mazda, 56-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj nie mając wystarczającej widoczności przed łukiem jezdni wykonała manewr wyprzedzania ciągnika marki Case. Gdy znajdowała się na lewym pasie z przeciwnej strony nadjechał prawidłowo jadący 36-latek, który kierował samochodem marki Ford. W efekcie doszło do czołowego zderzenia pojazdów.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 56-latka z mazdy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na czas czynności procesowych wykonywanych przez policjantów ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. Ile razy słyszę o potrzebie likwidacji np. niebezpiecznych PdP, tyle samo razy przychodzi mi do głowy pomysł zakazania wyprzedzania, w którym pojazd wyprzedzający musi zjechać na przeciwny pas. Więcej osób ginie na skutek takiego wyprzedzania niż nawet na skutek potrącenia na PdP.

  • No i ok, tu było na łuku, ale jak sobie wyobrażasz jazdę za ciągnikiem na prostym odcinku 3km, gdzie nie ma możliwości dobudowania pasa?

 2. Tępi ludzie. Nie wiecie że nie wyprzeda się na zakręcie !!!!!!!

 3. Tyle się mówi – nie widzisz co jest z przodu, nie wyprzedzaj. Albo – włączasz się do ruchu, nie wpierniczaj się od razu na lewy pas. Ale ludzie tego nie rozumieją i potem mamy co mamy.

 4. I przez taka [***]. Gina ludzie….. Niech zabije swoją rodzinę ale nie innych ludzi.

 5. Pani lubi zabawę w rosyjską ruletkę?

 6. Nie wzięła pod uwagę że nowe ciągniki to nie stary ursus i jeżdżą trochę szybciej…😁

 7. dlaczego nie wjechała do rezerwy bohaterka

 8. Za takie numery powinno się zabierać uprawnienia. Nie każdy musi być kierowcą,zwłaszcza gdy nie myśli.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas