690 680 960

Wypadek z udziałem pieszego na al. Tysiąclecia (zdjęcia)

W piątek wieczorem na al. Tysiąclecia w Lublinie doszło do wypadku z udziałem pieszego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20 na al. Tysiąclecia w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Wodopojną. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pojazd osobowy.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło poza przejściem dla pieszych. Kierujący pojazdem osobowym marki Skoda potrącił znajdującego się na jezdni mężczyznę. Miał on przebiegać przez ulicę.

Poszkodowany pieszy został przewieziony do szpitala. W rejonie wypadku występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Gość wlazł na czerwonym podczas ulewy. Właściwie to potrącił samochód.

 2. Wbiegl na ulice razem z kolegami kiedy samochody jechały im się udało a jemu nie on ostatni widzialam zdarzenie i huk uderzenia masakra nie podchodzilam bylam z córką nie chciałam zeby widziala a koledzy zqraz podlecieli do niego biegiem przez pasy w czasie kiedy samochody jechały masakra bardzo wspolczuje ale ewidetnie jego wina mam nadzieje ze nic mu się nie stało ale samochody tez wolno nie jechały krzyczeli itp

 3. Córka mówi do matki :
  – Mamo, jezdem w ciąży!
  Na to matka:
  – Dziecko! Na litość boską ! Co ty wyprawiasz!
  3 miesiące do matury a ty mówisz jezdem?
  Sens wypowiedzi nie istotny. Istotny brak przecinka. I co tu się dziwić sytuacji w tym kraju.
  Opisała kobieta jak było bo to widziała to od razu jazda z nią. Od nieuków, od sześcioklasistów. Ale czego można się spodziewać po tym elektoracie..

 4. Szkoda kierowcy.

 5. Sam palnik sobie w łeb za takie komentarze! Szkaluje człowieka.

 6. Kij z kierowcą Šzkoda Fabia, taki młody tyle miał przed sobą km do przejechania ;/

 7. Kierowca w szoku jest

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas