Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek z udziałem nietrzeźwego rowerzysty

Wczoraj po południu na terenie gminy Modliborzyce doszło do wypadku z udziałem nietrzeźwego rowerzysty. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 17 w miejscowości Słupie w powiecie janowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzysty.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący rowerem 62-latek doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem osobowym marki Fiat. Kierujący samochodem chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystą skręcił w prawo wjeżdżając do rowu.

Kierujący rowerem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad półtora promila alkoholu. Kierującemu autem nic się nie stało, był trzeźwy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Janów Lubelski)

11 komentarzy

 1. Kolejny pijany nawalony kierujący. Tym razem rowerem. W dodatku bez OC. Choć w przypadku kierowania pojazdem po pijaku to niewiele zmienia.

  • Wszyscy powinniśmy poruszac się tylko i wyłacznie po pijaku, trzeźwi niech siedza w domu, wtedy będzie po równo dla kazdego.

 2. Ciekawe co napisze Franio – obrońca wszelakich pijaków? Tych w samochodach i tych na rowerach. Jak z oświetleniem pojazdó? Ciekawe czy w obu pojazdach sprawne oświetlenie?
  O ile rowerzyści jeżdżący w nocy coś tam świecącego przeważnie mają (są też tacy co nic nie mają), o tyle w rupieciach, w których żarówka stanowi kilka procent wartości auta – bywa z tym różnie.

 3. franiu lecz się na łeb

 4. Od dawna to robię.

 5. Miejscem rowerzysty jest ścieżka, miejscem pracy kierowcy jest droga.
  Jeżeli nie ma ścieżki rowerej to rowerem nie można tam jeździć.
  Pe.da.la.r.z.e który tego nie rozumieją niech giną. Nikt was nie lubi p.e.d.a.ł.y!!!

Wiadomości z info112