Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w Stawku: Nie żyje młody mężczyzna. To ósma ofiara wypadku

W czwartek w szpitalu w Łęcznej zmarła ósma osoba, która pod zderzeniu dwóch busów w Stawku, ciężko ranna trafiła do szpitala w Łęcznej.

18-latek, który zmarł w czwartek w szpitalu w Łęcznej jest ósmą ofiarą wypadku w Stawku, gdzie pod koniec maja doszło do zderzenia busa dostawczego z osobowym.

27 maja po godzinie 14 na drodze powiatowej w miejscowości Stawek gm. Spiczyn. Pasażerski bus relacji Ostrów Lubelski – Lublin czołowo zderzył się z dostawczym busem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że do wypadku doszło kiedy kierowca dostawczego busa, jadącego od strony Kijan, zjechał ze swojego pasa i uderzył czołowo w rejsowego busa.

Na miejscu zginęły 4 osoby a ciężko ranni podróżujący pojazdami trafili do szpitali m.in. w Łęcznej i Lublinie.

2014-06-06 09:19:36
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. To na tym koniec ,czy jeszcze coś będzie, czym więcej tym lepiej dla budżetu parafialnego.

    • Jak masz pisać takie bzdury, to lepiej nie pisz nic. A jeśli masz jakąś wiadomość parafialną, to stań na mównicy, niech wszyscy Cię zobaczą, a zwłaszcza rodziny ofiar, może poodwiedzaj ich w szpitalach i popytaj prosto w oczy. Jak taka piękna sentencja „Cwaniak w necie, **** w świecie”.

  2. a może wykończyło go szpitalne jedzenie a nie wypadek ? Wiadomo że w lublinie podaj.a rozgotowane rozmrażane mięcho, ohydne mleczne zupy i śmierdzące kartofle. wolałem bułke kupic w kiosku niż jeśc ten szpitalny rozgotowany śmierdzący syf.

  3. leczcie się wszyscy to jest tragedia nie tylko rodzin zmarłych ale i nas zastanówcie się co wypisujecie za bzdury

  4. Proboszcz za Twoje intencje obiecuję ci, że do końca tego roku spotka cię straszna krzywda. Odezwij się za rok to się pośmiejemy.

  5. szpital w łęcznej to dno uśmiercają ludzi tylko są tylko dobrzy od popażeń reszta dno

Wiadomości z info112