690 680 960

Wypadek przy obsłudze ładowarki. 37-latek trafił do szpitala

W środę po południu na terenie jednego z gospodarstw rolnych w gminie Hańsk doszło do wypadku. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17 w gospodarstwie rolnym w gminie Hańsk w powiecie włodawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas obsługi ładowarki.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 37-latek najprawdopodobniej uderzył łyżką ładowarki w stalową belkę konstrukcyjną i siłą odrzutu uderzył w szybę. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Mundurowi apelują o ostrożność przy wykonywaniu wszelkich prac gospodarskich. Najczęstsze przyczyny wypadków w rolnictwie to: nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech i zmęczenie. Pamiętajmy, żeby do wszelkich wykonywanych prac nie podchodzić rutynowo, a z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia czy nawet życia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas