Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Annopol-Kraśnik. Jedna osoba poszkodowana, zablokowany pas ruchu

W poniedziałek przed południem na drodze krajowej nr 74 doszło do przewrócenia się pojazdu osobowego. Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 12 na drodze krajowej nr 74 w Olbięcinie w powiecie kraśnickim, na trasie Kraśnik-Annopol. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o przewróconym pojeździe osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest pas ruchu w kierunku Kraśnika. Policjanci oraz strażacy zabezpieczają miejsce wypadku, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Ktoś miał wypadek, gdzieś koło Olbięcina, ktoś poszkodowany – może portki sobie rozdarł? Coś się przewróciło i zablokowało. Kiedyś się grało w tzw. „głuchy telefon”. Chyba redaktor teraz też z niego korzystał.
    Jechałam tam przed 13-stą i nie było śladu po „wypadku”.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo