Wypadek na skrzyżowaniu w Lublinie. Są duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W piątek rano na skrzyżowaniu ul. Wrotkowskiej z ul. Diamentową doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, tworzą się korki.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 6 na skrzyżowaniu ul. Wrotkowskiej z ul. Diamentową. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – seat i hyundai.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca hyundaia jadąc od strony ul. Krochmalnej w kierunku ul. Wrotkowskiej wjechał na skrzyżowanie i uderzył w bok seata poruszającego się ul. Diamentową od strony ul. Romera.

W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana. Kierującą seatem przetransportowano do szpitala. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 8:30.

Z powodu wypadku występują opóźnienie w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Autobusy i trolejbusy linii: 1, 11, 13, 15, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 50, 157, 160 i 162 kursują z opóźnieniem sięgającym 25 minut.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Kamil – dziękujemy!)

26 komentarzy

 1. Dzban, który spowodował wypadek po pierwsze powinien do końca życia mieć zabrane prawo jazdy, a po drugie zapłacić ludziom za stracony czas i paliwo. Bo gdyby nie kretyńskie zachowanie to problemów by nie było.

  • Coś się czepił chłopa .
   Przecież był na ” rondzie” i miał pierwszeństwo .

  • ty nigdy w życiu nie popełniłeś błędu i możesz innych opluwać…

   • Jakby tłuczku każdy popełnił taki ,,błąd” raz w życiu to by nie było już kierujących, po komencie widać że jesteś babą.

    • tłuczka to sobie w dowodzie osobistym poszukaj. A zanim zaczniesz upowszechniać te swoje mądrości na podstawie „komentów” to się dobrze zastanów – jeśli oczywiście masz ku temu predyspozycje intelektualne (to trudne słowo więc poproś kogoś to ci wyjaśni)

    • primo – nie każdy jest kierowcą – więc trudno wnosić o konsekwencjach „takich błędów”
     secundo – po iluś tam stłuczkach nie byłoby kierujących??? (A gdyby nawet – to w czym problem? Nie byłoby kierujących nie byłoby stłuczek/wypadków)

    • Co robić ? Co robić ? Cha..m czyli „czerstwy bukiet” istota ograniczona i niezbadana. Wypadków z onymi nie da się uniknąć. Stoi znak STOP. Jezdnia wymalowana na czerwono, a burek swoje !!!

 2. I nadbystrzycka (na centrum) prawie od lidla stoi i się pomalu trula…

 3. gdyby zastosował się do znaku STOP, toby nie przywalił.
  ale bucolstwo drogowe wzięło górę.

 4. skąd borą się tacy miSZCZOWIe kierownicy ? z 500+ ?

 5. Ekran smartfona chyba przysłonił drogę…

 6. Nic dziwnego jak patrzę na kierujące to albo poprawia: Makijaż ; rozmawia przez telefon , pisze SMS ,szuka w torebce wczorajszego dnia .

 7. Mieszkaniec Narutowicza

  Ci mistrzowie kierownicy to zapewne studenci bo rejestrację obce. Przyjechał taki z Koziej Borki i poczuł się jak Pan miasta w tatusia samochodzie. Prawo jazdy z chipsów na sto procent.

 8. Wystarczy zmienić to skrzyżowanie na rondo z pierwszeństwem dla pojazdów na rondzie i większość problemów zniknie. Dla niektórych kierunków już są bezkolizyjne przejazdy, można jeszcze dorzucić dla jazdy „na wprost” od Krochmalnej do Diamentowej (da się wydzielić pas), pozostaną kolizyjne, które obsłuży rondo, czyli Wrotkowska->Diamentowa, Krochmalna->Wrotkowska plus Diamentowa->Krochmalna (Krochmalna nie dochodzi bezpośrednio, ale chodzi o kierunek).

  Niestety – chyba dojdzie do montażu świateł.

  • Można wykopać tunel podziemny, zrobić wiadukt nad jezdnią, sygnalizację świetlną – tylko po co? Wystarczy popatrzeć na oznakowanie, przestrzegać obowiązujących zasad ruchu drogowego i będzie ok

 9. Wszyscy komentujący jeżdżą bezbłędnie, bezkolizyjnie, nie lamią przepisów ruchu drogowego, nie wymuszają pierwszeństwa, prawidłowo parkują, nie jadą na „późnym żółtym”, nie przekraczają prędkości, nie używają telefonów w czasie jazdy, nic z tych rzeczy.

  Tylko te barany, jacyś ONI to wszystko robią

 10. nieudolna policja zamiast zablokować wjazd we wrotkowska już od remontowanego wiaduktu doprowadziła do jeszcze większego zatoru… zwężenie pod wiaduktem było torowane przez chcących skręcić we wrotkowska…

 11. Policja nie jest od myslenia a jedna rejestracja Seata to LKS i wszystko jasne

 12. @Edi von Canis Pewnie i tak jeżdżą, ale jakim trzeba być totalnym ignorantem, aby zignorować wszystko po drodze – od namalowanych czerwonych pasów po znak STOP?

  Przez takie rozsiane tałatajstwo są non-stop dzwony na prostych skrzyżowaniach pod MAKRO, rondo 100-lecia KUL etc. Ci ludzie po prostu nie nadają się do jazdy za kierownicą i koniec. Pół biedy jeśli się kończy na gięciu blach, ale innym razem może już się nie udać … Ale jak jeden z drugim zapłacą odszkodowania z powództwa cywilnego, to może przestaną jeździć na pamięć, czy ogólnie na cwaniaka …

 13. Po przeczytaniu komentarzy odnoszę wrażenie że wszyscy komentujący stali w poranny korku

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach