690 680 960

Wypadek na skrzyżowaniu. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (zdjęcia)

W poniedziałek w Opolu Lubelskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która oczekiwała przed przejściem dla pieszych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ul. Długiej i Garbarskiej w Opolu Lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straż pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak informuje KP PSP w Opolu Lubelskim w wypadku poszkodowana została osoba oczekująca przed przejściem dla pieszych. Została ona przetransportowana do szpitala przez śmigłowiec.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zderzenia pojazdów występują duże utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie może być nadal nieprzejezdne.

(fot. PSP Opole Lubelskie)

12 komentarzy

 1. Widoczność taka, że jadąc rowerem bym zwolnił. Budynki w obrębie skrzyżowania, ale naszym mistrzom kierownicy to nie przeszkadza w dynamicznym przelocie przez wioskę.

 2. Bmw I LOP to gorsze od covid 19

 3. I przez takich co to im się śpieszy człowiek stracił nogę ☹

  • I to jeszcze osoba, która w żaden sposób nie zawiniła.

  • Osoba ta wczoraj pouczała na forum, że potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo, bo nie zachowuje się jak Święta Krowa. Pisała, że lepiej chwilę poczekać by przejść bezpiecznie.

 4. To jak to teraz będzie. Ubezpieczyciel OC sprawcy będzie płacił poszkodowanym dożywotnio rentę? Czy na rentę będziemy się składać w składach społecznych do ZUSu?

 5. Dlaczego pisze 9 komentarzy a ja widzę 4?😁

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie