690 680 960

Wypadek na ścieżce rowerowej w Lublinie (zdjęcia)

W niedzielę po południu na ścieżce rowerowej w Lublinie doszło do wypadku. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną kobietę do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 17 na ścieżce rowerowej w rejonie ul. Żeglarskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzystki.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca jednośladem przewróciła się na ścieżkę rowerową doznając obrażeń głowy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ścieżka rowerowa jest częściowo nieprzejezdna. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Objazdów nie wytyczono?? Policja kieruje ruchem??? Jak długo będzie nieprzejezdna trasa

 2. ile razy się widziało na ścieżce rowerowej, że ktoś się przewrócił czy z kimś zderzył, pomogło się wstać i nie było problemu. człowiek się otrzepał i pojechał dalej. teraz to chyba ślepi na czołówki jeżdżą, że aż trzeba pogotowie wzywać i przejazd blokować… jakieś takie *** się społeczeństwo zrobiło. jeszcze 2-3 lata temu takich artykułów nie było.

 3. Po to wymyślili kaski by chronić głowę ale w kasku się wygląda niemodnie więc lepiej jeździć bez.

 4. jeszcze mogli przysłać vana z drogówki i beemkę grupy speed 🙂 no i dziwne, że się bez śmigłowca obyło…

 5. Brak informacji co do posiadanych uprawnień i trzeźwości kierujących.

 6. Wymagany podpis

  Czy OC było opłacone? Czy kamizelki i światła były stosowane w czasie jazdy? Czy rowery miały ważny przegląd techniczny?

 7. Rój, mrowisko, peleton … Trudno nazwać co się tam dzieje w tak słoneczną niedzielę.

 8. Nikomu źle nie życzę, ale niektórzy może zmądrzeliby i przestali pisać głupoty o poszkodowanych, dopiero jakby taki wypadek spotkał ich bliską osobę. Choć można w to wątpić, bo jak ktoś jest burak, to nic się nie poradzi.
  Mistrzowie żartu, bo poczuł się jeden z drugim anonimowo, hahaha. Dziecinada.

  • ale co zmienia w myśleniu, że osoba bliska okazała się głupia? bo nie rozumiem…
   może być kogoś bliskiego żal, ale czy to zmienia jego winę i podejście do sprawcy takich zdarzeń?

  • mój ojciec średnio widział po zmroku i jechał przez miasto w ulewę – mało nie potrącił faceta na oznakowanym przejściu, bo go zwyczajnie nie zauważył. facetowi nic się nie stało, bo zauważył światła i zdążył odskoczyć. wcześniej o problemach ojca ze wzrokiem gdy się ściemnia nie wiedziałem. czy to zmienia moje podejście do osób nienadających się na kierowców i pchających się za kółko? NIE! jak tylko się dowiedzieliśmy w rodzinie, to odbyliśmy z nim poważną rozmowę i sprzedał samochód – od lat nie prowadzi. a moje podejście do miernot na sterami jest takie jak było. byłoby takie same, gdybym na przykład to ja był tym odskakującym sprzed auta na przejściu.
   piszesz więc bzdury!
   a osoba, która zmieniłaby zdanie tylko w momencie dotknięcia tragedią kogoś z jej bliskich, to nikt inny jak socjopata, empatia jest mu kompletnie obca chyba.

  • Nie wszyscy podchodzą bezkrytycznie do bliskich. A co bym czuła? wstyd ze mam idiotę/idiotkę w rodzinie…

   • Nie tylko w niedzielę widać na ścieżce ludzi którzy „muszą ” jechać obok siebie całą szerokością ścieżki dyskutując i mając ww nosie jadących z przeciwka

 9. Na zjeździe z zapory można się rozbujać, ale u jego podnóża jest 90-stopniowy zakręt, który jest notorycznie ścinany. Poza tym w takie dni jest na tej trasie sajgon.

 10. co z OC dla pedalistów ? jeżdżą bezkarnie jak chcą normalnie masakra jakaś , dziś widziałem jak zwykła droga
  jeden pedalista a za nim kilkadziesiąt aut w obie strony i kto odpowiada za korek i dziurę ozonową przez tego typa ? jeden rower a tyle zagrożenia , nie czaję tego dlaczego przez jednego pajaca takie straty , rozumiem droga dla rowerów ok ale z dróg dla aut won …. zależy mi na ekologii i gonić pedalistów z dróg , a jak zobaczę na obwodnicy rower od razu dzwonię na Policję dość łamania przepisów ….

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas