Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na Diamentowej. Dwie osoby w szpitalu

Wieczorem doszło do wypadku na ulicy Diamentowej w Lublinie. Zderzyły się dwa samochody.

Do wypadku doszło przed godziną 20-tą na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Romera w Lublinie. Zderzyły się dwa samochody, z których jeden uderzył jeszcze w słup. Jak wstępnie ustalono, kierujący citroenem berlingo jadąc od strony ulicy Zemborzyckiej skręcając w lewo w ulicę Romera, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym na wprost volkswagenie. W wyniku tego auta zderzyły się na środku skrzyżowania po czym citroen uderzył jeszcze w słup sygnalizacji świetlnej.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby, dziecko podróżujące volkswagenem oraz pasażer citroena, trafili z obrażeniami ciała do szpitali. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia był znacznie utrudniony. Pojazdy kierowane były na objazd przez ulicę Zemborzycką oraz Romera.

Było to już drugie zdarzenie w tym miejscu w przeciągu ostatnich trzech godzin, zaś trzecie na ulicy Diamentowej.

(fot. Dariusz Sowa – DZIĘKUJEMY !)
2014-01-10 21:05:52

10 komentarzy

  1. Z tekstu wynika, że jeden z kierowców musiał na czerwonym przejechać.

  2. Przez chwilę myślałem, że opisujecie wcześniejsze zdarzenie. Jechałem o godz. 17.30 i widziałem dwa uszkodzone auta. Niestety nie przyjrzałem się dokładniej, ale myślę, że przyczyna podobna. W tym zdarzeniu citroenem trochę się przeliczył, że zdąży, ale sądząc po śladach hamowania to volkswagen 50km/h raczej nie jechał.

  3. Chyba jest żle napisane wydaje mi sie ze niebieski jechał diamentową w strone lidla, a biały z lidla w romera skrecał z tego co widze po zdjeciach

  4. Albo błąd w tekscie albo musial na czerwonym jeden smigac 😀 ale pewnie blad w „druku” 😉

  5. obaj mieli zielone ludzie!!!

  6. Edytowali tekst a ta dalej o zielonym. Bylo przeczytac tekst przed edycja.

  7. sami specjalisci 🙂 skret w lewo z diamentowej jest kolizyjny, w zwiazku z tym obaj mieli zielone swiatlo, przeciez to logiczne.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo