Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na ekspresówce. Utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina

Trzy pojazdy zderzyły się na drodze ekspresowej z Kurowa do Lublina. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20:40 na drodze ekspresowej nr 12/17 Kurów – Lublin. Na wysokości Woli Przybysławskiej zderzyły się trzy pojazdy: samochód ciężarowy i dwa osobowe.

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego, policja oraz pracownicy służby drogowej. Jak nas wstępnie poinformowano, jedna osoba została poszkodowana.

Na miejscu cały czas trwa akcja ratunkowa. Występują spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jedni oraz część drugiego.

Wkrótce więcej informacji…

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-11-08 21:10:11

8 komentarzy

 1. Honys spod Markuszewa

  Jo żem widzioł z pobocza jak jedon jechoł lewym pasem i nie umioł wyprzedzić dużego na prowym posie a drugi go cisnoł długimi od tyłu i tu nogle jak nie mietneło od wiatru naczepą w obu.

 2. Honys spod Markuszewa

  Wniosok z tego jedon, znoczy dwa: jak sio nie umi i ni ma czym, to sio nie wyprzedzo, a jak sio mo czym to sio uwożo i nie zapirdolo jak ni mo worunków! Hej!

 3. Lewy pas to nie kółko różańcowe, służy do wyprzedzania… A, że piź)dzi jak w kieleckiem dzisiaj, to się odstęp zachowuje od wyprzedzanych i do tego manewr wykonuje szybko i sprawnie.
  Jeśli rację ma Honys, to tyle w tym temacie 🙂

 4. Skoro „tako prowda jako rzecze Honys”… wniosek tylko jeden: boisz się prowadzić – NIE JEŹDZIJ SAMOCHODEM W PASKUDNĄ POGODĘ. W ogóle nie jeździj kiedykolwiek. Tyczy się to obu idiotów z małych puszek…

 5. Jak przejezdzalem tym odcinkiem po wypadku gdzie jeszcze nie bylo zadnych sluzb ratunkowych to wygladalo tak jak by ciezarowka pogubila tylne kola z lewej strony i one zepchnely te auta na barierke. A czy tak bylo to reki nie dam sobie odciac.

 6. panie kierowco musialo tak byc pan byl pierwszy i to najwazniejsze niczego nie dotykac nic nie robiuc tylko czekac na sluzby ktore wysle portal czyli sluzby 997