690 680 960

Wynajem sceny na imprezę plenerową

Scena to tak oczywisty element każdego koncertu, że często nie zwracamy na niego uwagi. Tymczasem bez niej nie mogłaby się dobyć żadna impreza, niezależnie od tego, czy jest to piknik, festyn, czy dni miasta. Na szczęście wynajem sceny w obecnych czasach nie jest żadnym problemem.

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni i czas imprez plenerowych. Różnego rodzaje koncerty na świeżym powietrzu wymagają jednak odpowiedniej oprawy i sprzętu technicznego – jednym z niezbędnych elementów takich wydarzeń jest właśnie scena. Dawniej były one wykonywane z ciężkich stalowych elementów. Współczesne konstrukcje są tworzone z aluminiowych modułów, co ma kilka zalet. Przede wszystkim łatwiej jest je przenosić i transportować. Dzięki niewielkiej wadze montaż również nie sprawia większych problemów. Zależnie od rodzaju, systemy rurowe wykorzystuje się do podwieszania lekkich dekoracji czy sprzętu oświetleniowego, a także do budowy większych konstrukcji sprawdzających się np. podczas imprez plenerowych. Nic dziwnego, że organizatorzy chętnie myją sceny wykonane z aluminium. Ażurowe konstrukcje doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju koncertów pod chmurką, bo umożliwiają montaż w różnych konfiguracjach, a zarazem są stabilne. Dzięki temu realizatorzy zyskują gwarancję, że cały sprzęt oświetleniowy i nagłaśniający zainstalowany zostanie na solidnej konstrukcji, zaś artyści występujący na estradzie będą mieli zapewnione bezpieczeństwo.

Obecnie można wypożyczyć cały sprzęt związany z organizacją imprez plenerowych. Istnieją firmy, które zajmują się nie tylko jego wynajmem, ale również kompleksową obsługą techniczną wydarzenia. Wśród elementów, które udostępniają, znajdują się oczywiście również sceny, a także schodki, poręcze oraz barierki. Zależnie od rodzaju wydarzenia można zdecydować się więc na większą scenę, np. z dachem dwuspadowym, która będzie świetnym rozwiązaniem podczas większych imprez, jak np. dni miasta. Jeśli koncert organizowany jest na niewielką skalę, wystarczyć może estrada o nieco mniejszych wymiarach, np. scena mobilna. Decydując się na usługi fachowców można liczyć na pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy chętnie służą radą i podpowiedzą jakie rozwiązania będą najlepsze. Wybór profesjonalistów gwarantuje najwyższą jakość usług, a także materiałów, z których wykonane są poszczególne moduły estrady. Warto więc zdecydować się na takie usługi, aby wydarzenie miało odpowiednia oprawę i pozostawiło niezapomniane wrażenia.

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel