690 680 960

Wyjeżdżała z osiedlowej uliczki, zderzyła się z fordem. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Śnieżyńskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Pracują tam policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:30 na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Śnieżyńskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: hyundai i ford. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca hyundaiem kobieta wyjeżdżała z ul. Śnieżyńskiego i wykonywała manewr skrętu w lewo, w kierunku al. Mazowieckiego. Doprowadziła jednak do zderzenia z fordem, którego kierowca poruszał się ul. Wojciechowską w kierunku al. Kraśnickiej.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. do zlewu z garami,a nie za kierownicę

  2. Kolejna ślepa. Potencjalna morderczyni drogowa. To nic że nie nadaje się do kierowania pojazdami, pakuje tyłek na zakupy do samochodu nawet kosztem czyjegoś życia lub zdrowia.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas