Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjeżdżała z bocznej drogi, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Audi zderzyło się z kią (foto)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą audi kobietę było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce na trasie Lubartów – Parczew. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w miejscowości Działyń w gminie Siemień w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Lubartów – Parczew zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i audi. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca audi 23 – latka wyjeżdżała z drogi prowadzącej do Wierzchowin. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy kii, który poruszał się drogą wojewódzką.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę kii, 48 -letniego mieszkańca Parczewa, przetransportowano do szpitala. Policjanci prowadzą teraz czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(fot. policja)

12 komentarzy

  1. Kupię sobie BMW Niemiecka wspaniałą maszynę

  2. Znowu ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej! Szkoda kijanki.

  3. I jak zwykle – buractwo w hałdi i beemtfu. Wiecznie spóźnieni, wiecznie spieszący się i wiecznie nie myślący. Audi i BMW to nie prestiż jak pod deklem pusto.

  4. Czasami zastanawiam się do czego co niektórym służy głowa..? Często dochodzę do wniosku, że tylko do spożywania posiłku (jedzenia).

  5. „a jakiś szacunek dla kobiet” jak w ostatnim stop cham

  6. młoda kierujaca to naprawdę sieje zagrożenie na drodze.

Z kraju