Wyjeżdżała fiatem z posesji, po chwili doszło do zderzenia z audi. Uczestnicy kolizji dostali po mandacie (zdjęcia)

W miniony piątek w Siemieniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, mandatami zaś policjanci ukarali oboje uczestników kolizji.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Siemieniu w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Mundurowi pracujący na miejscu ustalili, że 48-latka kierująca pojazdem marki Fiat Punto chciała wyjechać ze swojej posesji. Kierowcy pojazdów zatrzymali się, aby umożliwić kobiecie wyjazd na ulicę. Niestety podwójną linię ciągłą zignorował kierujący audi, który zaczął wyprzedzać oczekujące pojazdy i zderzył się z będącym już na drodze fiatem.

W zderzeniu pojazdów na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze ukarali mandatami kierujących z obu pojazdów.

48-latkę ukarano za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mandatem w kwocie 500 złotych, natomiast 20-latka z audi za wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym mandatem w kwocie 200 złotych.

(fot. Policja Parczew)

Zobacz również

38 komentarzy

 1. Przez tego łebka mógł ktoś zginąć. Kto o zdrowych zmysłach wyprzedza w terenie zabudowanym, gdzie jest szkoła i przejście dla pieszych. Tam jest ograniczenie do 40. A uszkodzenia wskazują, że miał drugie tyle na liczniku. Prawo jazdy powinno się robić dopiero od 21 roku życia albo bynajmniej powinny być psychotesty. Ten młody człowiek nie miał wyobraźni i jeszcze raz przypominam tam jest szkoła. Po to właśnie są ograniczenia i linie ciągłe. Na kursach powinno się pokazywać skutki takich manewrów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia