690 680 960

Wyjeżdżała citroenem z drogi podporządkowanej, doprowadziła do zderzenia

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierująca jednym z nich trafiła do szpitala.

Znane są szczegóły dzisiejszego porannego wypadku na drodze krajowej nr 82 w Zofiówce. Po godzinie 8 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca citroenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Po zderzeniu citroen wypadł z drogi. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Do szpitala z obrażeniami ciała została przewiezione 39-latka kierująca citroenem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Łęczna)

8 komentarzy

 1. Drodzy Kierujący. Ten ośmiokątny, czerwony znak nie jest po to, żeby się zatrzymać. Nie jest on po to, żeby policjant mógł nałożyć mandat za niezatrzymanie się.
  Ten znak nakazuje zatrzymanie się i (uwaga!) upewnienie się, że drogą z pierwszeństwem nic nie jedzie. I dopiero po takim upewnieniu się (rozglądając się, siedząc w nieruchomym pojeździe) można wjechać pojazdem na skrzyżowanie.

 2. Kolejna ameba z kupionym pj. A może smartfon?

 3. znowu głupi babsztyl (zwany potocznie p…ą) nie widzi znaków i ma daleko w swej wielkiej d…e przepisy !!!!

 4. Na szczęście tylko kierującą przewieziono do lekarza. I niestety tylko do lekarza a nie w odpowiedniejsze miejsce np.kostnica. Wylezie i dalej będzie siała zagrożenie na Bogu ducha winnych kierowców którzy jedynie próbują wrócić do domu po pracy/załatwianiu spraw…

 5. Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

  Ślepe toto że znaku wielkości krowy nie widzi?

 6. Co z tego,że kierujący byli trzeźwi jak kierowniczka ślepa.Do garów,a nie pcha się za kierownicę

 7. Znam to miejsce jeżdżę tam codziennie. Często wina w tym miejscu leży po stronie kierowcy, który jadąc od Lublina przekracza ograniczenie 70 km/h jadąc pod lekkie wzniesienie. Niektórzy jadą ponad 120 km/h wyprzedzając z dużą prędkością prawidłowo jadących mimo podwójnej ciągłej przy stacji z gazem. Wjeżdżając na skrzyżowanie z pod sklepu nie ma możliwości aby ich zobaczyć i dochodzi do wypadków. Pewnie Pani która wjechała na skrzyżowanie nie widziała w ogóle tego samochodu ale wina będzie jej, współczuję. Panowie policjanci którzy tam stają oznakowani lub nie, nic nie dają bo wszyscy już od kopalni na cb o nich donoszą lub mrugają. Proponuję stanąć zwykłym samochodem nie czarnym YETI i zobaczyć jak jeżdżą kierowcy na tym odcinku.

 8. Słuszna prawda tam na tym odcinku jest samowola a wyjechanie na tym skrzyżowaniu na 82 czasami graniczy z cudem i nie jest to wcale śmieszne.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska