690 680 960

Wyjeżdżając z centrum handlowego, zajechał drogę innym kierowcom. Zderzyły się dwa pojazdy (zdjęcia)

Kierowcy jadący w kierunku Lubartowa zaczęli gwałtownie hamować. Zaskoczyło to poruszającą się za nimi kobietę. Nie zdołała się zatrzymać i wjechała w tył auta dostawczego.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Na wysokości Ikei zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierowca nieustalonego na chwilę obecną auta, wyjeżdżając z terenu Ikei, od razy wjechał na al. Spółdzielczości Pracy zajeżdżając drogę innym pojazdom. Kierowcy zaczęli gwałtownie hamować, aby uniknąć zderzenia. Udało im się to, jednak wtedy w tył dostawczego renaulta wjechała kierująca volvo kobieta.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Przez ponad godzinę zablokowany był jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Zostanwdomu….Tak to teraz wygląda….

 2. Bylo jeszcze blizej jechac to by mniej zaskoczylo najlepiej aby zderzak zderzaka dotykal to by nie bylo takiego bum a tak koronowirus zaskoczyl totalnie

 3. Idzie ciepło ma być nawet 20 stopni , to na rower się przesiądzie. Jeśli nie wprowadzą ostrzejszych restrykcji.

 4. Na każdego jadącego na zderzaku kiedyś przyjdzie pora. I o ile u facetów to większości brawura i głupota, o tyle kobiety zwyczajnie nie ogarniają po co ten odstęp jest potrzebny.

  • Rozumiem, że jesteś kobietą i mówisz w imieniu wszystkich? Chętnie Ci wytłumaczę mała, do czego ten odstęp potrzebny

 5. Burek zamiast siedzieć w domu na łańcuchu to robi zakupy w biedasklepie. Do czego ta demokracja doprowadziła. Berety do obory bo tam wasze miejsce ! Furmanką po polu „se” pośmgajcie !!!

 6. Krzysiek z Lublina

  Problem w tym, że przy zjazdach z Ikei nie zrobiono pasów na włączanie się do ruchu. A jaka jest prędkość jadących od Lubartowa każdy wie. W otoczeniu było dużo miejsca na wyznaczenie tych pasów ale zabrakło wyobraźni albo oszczędzano na kosztach. Będzie tam dużo kolizji.

 7. LLB i czereśniak z Lubartowa ma szrota

 8. może srajfon ją zaskoczył???

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi