690 680 960

Wyjechała do Niemiec, nie ma z nią kontaktu. Kto widział zaginioną 35-latkę? AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Bełżyc. Kobieta pod koniec listopada wyjechała do Niemiec w celu załatwienia spraw urzędowych, od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach prowadzą poszukiwania zaginionej 35-latki zamieszkałej w Bełżycach.

Kobieta w dniu 27 listopada br. wyjechała do Niemiec, gdzie miała uregulować sprawy urzędowe. Następnego dnia poinformowała rodzinę, że jest na miejscu. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną, jak również nie powróciła do miejsca zamieszkania. Najbliżsi kobiety zgłosili jej zaginięcie.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Bełżycach tel. (81) 516-13-10 adres: Bełżyce, ul. Lubelska 82 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 04.20.2019

Miejsce pobytu kobiety zostało ustalone. Poszukiwania zostały odwołane.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

29 komentarzy

  1. Dla zainteresowanych. Dziewczyna kilka lat legalnie tam pracowała wróciła tu ma dom rodzinę. Sprawy urzędowe to zdanie mieszkania które zamieszkiwała itd. Miejmy nadzieję że odnajdzie się cała i zdrowa. Dzieci czekają, rodzina czeka, znajomi czekają. Monia oby nic ci się nie stało. Wierzymy i modlimy się o ciebie.

  2. Dla zainteresowanych. Dziewczyna kilka lat legalnie tam pracowała wróciła tu ma dom rodzinę. Sprawy urzędowe to zdanie mieszkania które zamieszkiwała itd. Miejmy nadzieję że odnajdzie się cała i zdrowa. Dzieci czekają, rodzina czeka, znajomi czekają. Monia oby nic ci się nie stało. Wierzymy i modlimy się o ciebie. A w mieście Monachium.

  3. Jakie to sprawy urzędówe? Alimenty od Niemca? 🙂 Nasze rodaczki są tam znane. Oj są znane 🙂

  4. Nie chodzi mi o tragedię ludzi. Ale kto z was widząc jednoi drugie zdjęcie powie z ręką na sercu że to ta sama osoba

  5. Wam to tylko jedno w głowie, a może coś tam narozrabiała i ją przymkneli.

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas