Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania

Lublin
2021-09-18, 08:00

Zapraszamy wszystkie dzieci, które w tym roku chciałyby dołączyć do „Rodziny Kaniorowców”, na przesłuchania w dniu 18 września w siedzibie przy ul. Żołnierzy Niepodległej 3 (dawna I Armii WP).

W roku bieżącym przyjmowane będą wyłącznie dziewczynki w wieku 5-6 lat (roczniki 2015 i 2016) oraz chłopcy w wieku od 5 roku życia.
Ze względu na trwającą epidemię Covid-19, wprowadzono w terminie 1-17 września, w godz. 8:00-16:00 telefoniczne zapisy na przesłuchania pod nr tel. 81 532 78 43.

Na stronie internetowej Zespołu w poście o naborach, znajduje się formularz danych, który należy wydrukować, wypełnić i przynieść w dniu egzaminu do Zespołu.

FORMULARZ DANYCH DO POBRANIA I WYPEŁNIENIA

Opłata egzaminacyjna wynosi 50 złotych. Kandydaci mogą wejść na teren Zespołu z jednym rodzicem/opiekunem. Wszystkie osoby przebywające w Zespole proszone są o zasłanianie maseczkami ust oraz nosa. Dzieci na egzamin wchodzą bez maseczek.

Prosimy, aby na przesłuchania dzieci przyszły ubrane w strój ćwiczebny oraz miały na zmianę wygodne, miękkie obuwie. Wyniki naborów zostaną ogłoszone na stronie internetowej Zespołu do 22 września. Zajęcia dla nowo przyjętych dzieci będą odbywać się od 1 października dwa razy w tygodniu po 45 minut w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy również dzieci już muzykujące do kapeli młodzieżowej, która akompaniuje występującym grupom dziecięcym i młodzieżowym. Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 81 53 278 43.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)