Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

W Krasnymstawie powstała Miejska Strefa Kibica

Piłkarskie emocje, jakich jeszcze w Krasnymstawie nie było. Strefa Kibica w Rynku Miejskim rusza w niedzielę 16 czerwca od godziny 14:00.

Krasnystaw
2024-06-16

Tego dnia w programie imprezy: transmisje trzech meczów na telebimie, strefa gastronomiczna, atrakcje i konkursy dla dzieci, niespodzianki dla kibiców. Strefa kibica organizowana jest w Krasnymstawie po raz pierwszy.

– Wydarzenie będzie wspaniałą okazją do integracji mieszkańców. Będziemy wspólnie kibicować naszej reprezentacji, przeżywać razem te wielkie emocje – informuje burmistrz Daniel Miciuła.

Burmistrz podkreśla również, że mieszkańcom brakowało tego typu atrakcji, a o piłkarskiej strefie kibica wielu marzyło od dawna. Zawsze jednak na drodze stawały przeszkody organizacyjne, finansowe czy po prostu brak chęci. Tym razem dzięki zaangażowaniu burmistrza oraz dobrej współpracy z jednostkami i organizacjami miejskimi oraz lokalnym biznesem udało się spełnić to marzenie

Na ten moment zaplanowano, że Miejska Strefa Kibica w Krasnymstawie będzie funkcjonować przez trzy dni meczowe polskiej reprezentacji. Co dalej? Wszystko zależy od postawy naszej kadry. Trzymamy kciuki za wyjście z grupy!

W Krasnymstawie powstała Miejska Strefa Kibica

fot. UM Krasnystaw

W Krasnymstawie powstała Miejska Strefa Kibica1

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport