690 680 960

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!

Odczaruj Jesień Życia to specjalne wydarzenie skierowane do seniorów. Eksperci podpowiedzą jak spędzać wolny czas oraz rozsądnie dysponować budżetem. W programie również bezpłatne badania profilaktyczne i pokaz mody!

Lublin
2022-10-01, 10:00

Wydarzenie, które odbędzie się 1 października to już siódma edycja tej wyjątkowej imprezy. Po raz kolejny Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk oraz Społeczna Rada Seniorów wspólnie z Galerią Olimp zapraszają na tę wyjątkową imprezę. Zaplanowano niezwykły pokaz mody, w którym udział wezmą seniorzy. Na scenie zobaczymy kilkanaście energicznych osób, które zaprezentują się w modnych stylizacjach – w eleganckich strojach wizytowych, efektownych kreacjach wieczorowych, oficjalnych, klasycznych stylizacjach biznesowych, ale też w zestawach casual i ubiorach codziennych. Zaprezentują elegancki makijaż, a także stylowe lub fantazyjne fryzury. Podczas imprezy odbędą się też pokazy i występy artystyczne.

Na Gości czeka też Miasteczko Seniora, w którym znajdą wiele interesujących ofert. Będą oni mogli skorzystać z profesjonalnych porad kosmetyczki, wizażysty. Będzie też okazja na sprawdzenie swojego stanu zdrowia dzięki badaniom profilaktycznym. Swoje punkty w ramach Miasteczka Seniora zorganizują także Uniwersytet Trzeciego i Drugiego Wieku czy Lubelskie Centrum Aktywizacji Seniorów. Dzięki nim osoby starsze i ich rodziny będą mogły zapoznać się z ofertą lokalnych instytucji, które prowadzą działania na rzecz aktywizacji seniorów oraz oferują pomoc w sprawach, które są im bliskie. Podczas wydarzenia będzie też można skorzystać z oferty punktu informacyjnego m.in. Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, ZUS.

Wydarzenie Odczaruj Jesień Życia rozpoczyna się 1 października o godz. 10:00 i potrwa do godz. 14:00. Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia na:

https://galeriaolimp.com.pl/aktualnosci/odczaruj-jesien-zycia-wyjatkowy-pokaz-mody-z-udzialem-seniorow/

(fot. mat. prasowe)

Kursy walut

  • USD 4.476zł -0.17%
  • GBP 5.4484zł 0.19%
  • EUR 4.6976zł 0.02%
  • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)