Rodzinna Majówka w Ogrodzie Botanicznym

Dla osób, które lubią zabawę i aktywne spędzanie wolnego czasu, lubelski Ogród Botaniczny przygotował Rodzinną Majówkę. Przewidziano bogaty program.

Lublin
2019-05-26, 11:00

W niedzielę 26 maja na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie odbędzie się „Majówka Rodzinna”. Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 na placu przy Dworku Kościuszków. Wydarzenie skierowane jest do całych rodzin, a szczególnie tych, którzy lubią zabawę i aktywne spędzanie wolnego czasu.

W programie przewidziano m.in.: tańce animacyjne, zabawy ruchowe, malowanie twarzy; zajęcia florystyczne dla dzieci; zajęcia z kołem kryminalistycznym „Sherlock” w tym pobieranie oraz mikroskopowa analiza odcisków palców; kiermasz rękodzieła i produktów naturalnych; ekologiczną kuchnię oraz konkursy z nagrodami.

Tego dnia będzie też można skorzystać ze spaceru z przewodnikiem po majowym Ogrodzie. Zbiórkę uczestników zaplanowano przy Dworku Kościuszków o godz. 15:00. W niedzielę wejście do Dworku Kościuszków będzie w cenie biletu do Ogrodu. Dzieci do 10 roku życia wchodzą do ogrodu bezpłatnie.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9646zł 0.41%
  • GBP 4.9941zł 0.05%
  • EUR 4.4745zł 0.02%
  • CHF 4.2099zł 0.04%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)