Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Puławskie Kino Samochodowe

W piątek i sobotę, 21-22 czerwca, na parkingu Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego w ramach cyklu wydarzeń WeekendLove Puławy. Wstęp wolny.

Puławy
2024-06-21, 21:00

Piątek – 21 czerwca

– „Ferrari” – Bohaterem biografii jest słynny Enzo Ferrari (Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koniec problemów! Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. Reżyseria: Michael Mann, scenariusz: Troy Kennedy-Martin, gatunek: Biograficzny, Dramat, produkcja: USA, Wielka Brytania, Włochy, Chiny.

– „Mafia Mama” – Kristin, zwyczajna, amerykańska gospodyni domowa z dnia na dzień staje się… szefową mafii. Jej wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest znikoma, na szczęście ma obok siebie Biancę, która nauczy ją być prawdziwą matką chrzestną. Reżyseria: Catherine Hardwicke, scenariusz: J. Michael Feldman, Debbie Jhoon, gatunek: Akcja, Komedia kryminalna, produkcja: Wielka Brytania, Włochy, USA.

Sobota 22 czerwca

– „Wszystko o moim starym” – Prostolinijny włoski imigrant o południowym temperamencie kontra rodzina konserwatywnych bogaczy, którzy na wszystkich patrzą z góry. Co może pójść nie tak?. Reżyseria: Laura Terruso, scenariusz: Austen Earl, Sebastian Maniscalco, gatunek: komedia, produkcja: USA.

– „Pszczelarz” – Clay wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Reżyseria: David Ayer, scenariusz: Kurt Wimmer, gatunek: akcja, produkcja: Wielka Brytania, USA.

Seanse rozpoczynają się od godziny 21.00. Wstęp na wszystkie projekcje jest wolny. Uczestnictwo możliwe jest tylko w samochodach osobowych.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport