Sobota, 04 maja 202404/05/2024
690 680 960
690 680 960

Powrót „Wiśni”, rzut z połowy za 1 tys. zł, bezpłatny popcorn, czyli drugi mecz domowy koszykarskiej Lublinianki już w sobotę

W najbliższą sobotę (22 października br.), o godz. 19:00 w hali MOSIR, reaktywowana w tym roku sekcja koszykówki Lublinianki rozegra kolejny mecz w II lidze koszykówki mężczyzn.

Lublin
2022-10-22, 19:00

Po zwycięstwie z AZS UJK Kielce i wyjazdowej porażce z Żubrami Chorten Białystok zespół prowadzony przez Kyle’a Moona oraz Aleksandra Mrozika zmierzy się z KS Legion Legionowo. Drużynę wzmocni, powracający na parkiety II ligi, trener grup młodzieżowych Lublinianki Mateusz Wiśniewski – były zawodnik pierwszoligowego Startu Lublin, drugoligowego AZS UMCS Lublin oraz ex-reprezentant Polski juniorów.

W trakcie wydarzenia przewidzianych jest sporo atrakcji dla kibiców, m.in.:

– konkursy dla kibiców: rzut z połowy boiska (nagroda główna: 1 000 zł), „Skills Challenge” dla dzieciaków (nagroda główna: 2 bilety na mecz koszykarskiej reprezentacji Polski ze Szwajcarią, który zostanie rozegrany 10 listopada br.
w lubelskiej hali Globus),

– bezpłatny popcorn dla kibiców,

– oprawa muzyczna i konferansjerka w koszykarskim klimacie (Michał Weather i Weather Brothers).

Ponadto miłośnicy basketu będą mogli obejrzeć w drużynie przeciwników z Legionowa weterana polskich parkietów – 44-letniego Przemysława Lewandowskiego, byłego zawodnika PLK (MKS Pruszków, AZS Koszalin, Stal Ostrów Wielkopolski, Kager Gdynia, Polonia 2011 Warszawa) oraz reprezentanta Polski w koszykówce 3×3 (uczestnik MŚ 2014 i 2016 oraz ME 2016, król strzelców MŚ 2014).

Wstęp na mecz jest bezpłatny, natomiast konieczne jest wcześniejsze odebranie specjalnego zaproszenia. Zaproszenie, uprawniające do skorzystania z bezpłatnego popcornu meczowego, jest dostępne do pobrania w formie elektronicznej na stronie: https://bit.ly/ZaproszenieLubliniankaBasketball