Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Powitanie lata z VIVO

Pełen atrakcji weekend 24-25 czerwca, wypełniony chillem, śmiechem, radością, niecodziennymi wyzwaniami z nagrodami oraz zabawą ze znanym infuencerem proponuje VIVO! Lublin. Centrum dowodzenia powitania lata stanie na tarasie galerii, ale nie zabraknie również aktywności w samym obiekcie i w przestrzeni miasta.

Lublin
2022-06-24, 13:00

Powitanie lata z VIVO! rozpocznie się w piątek, 24 czerwca. Tego dnia dach VIVO! stanie się wielką strefą chillout, obowiązkowo z DJ-em i cocktail barem. Na zielonym tarasie pojawi się również tajemnicza budka telefoniczna, w której – już o 13:00 – wystartuje pierwszy challenge, „nadzorowany” przez Łukasza Wdowiaka znanego jako Lukas TV.

Jakie będą kolejne wyzwania? Mniej lub bardziej zwariowane, ale na pewno pełne śmiechu i radości, np. „bon follow” w przestrzeni miasta, „100 za głos” czy taniec z… owocem. Oprócz gwarantowanej zabawy i nietypowych zadań na tych, którzy ukończą je w określonym czasie, czekają nagrody – karty podarunkowe, zaproszenia do restauracji i inne niespodzianki.

To jednak nie koniec niespodzianek od VIVO! Lublin. Obok budki telefonicznej, tym razem na parterze obiektu, pojawi się drugi instaspot. Będzie to wielki różowy balon złożony z setek innych! Można będzie zrobić tu sobie zdjęcia na tle tej nietypowej scenerii oraz odebrać od hostess karty podarunkowe, nagrodę za zrobione w tych dniach zakupy.

Dodatkowo, przez cały piątek i sobotę w godzinach otwarcia Centrum, będą organizowane nietuzinkowe wyzwania, zabawy i konkursy. Powitanie lata ma być początkiem serii wakacyjnych atrakcji, organizowanych na tarasie widokowym VIVO! Zaplanowano kino letnie, zajęcia fitness, animacje dla dzieci i wiele innych wydarzeń.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

2 komentarze

  1. Czy Łukasz pamięta jeszcze o gitarze i muzyce?

  2. gwiazdą prankster w różowej marynarce z niebieskim łbem. jak bardzo nie chcę tam być…

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo