Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi

Komendant Miejski Policji w Lublinie nadkom. Sławomir Włada oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Lublinie dnia 14 maja w godzinach 8:00-13:00 organizuje Akcję Honorowego Oddawania Krwi.

Lublin
2020-05-14, 08:00

Krew będzie można oddać w auli Komendy Miejskiej Policji w Lublinie przy ul. Północnej 3. Akcja jest realizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i ma na celu rozpropagowanie wśród pracowników i funkcjonariuszy Policji szczytnego celu, jakim jest honorowe krwiodawstwo, dzięki któremu można w bezpieczny i bezbolesny sposób pomóc osobom potrzebującym.

Akcja ta jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie i ZT NSZZP KMP w Lublinie. Organizowana jest w momentach kiedy występuje duże zapotrzebowanie na tak drogocenny dar jakim jest krew, której często brakuje dla osób potrzebujących, poszkodowanych w wypadkach lub chorych.

Akcja odbywa się również w okresie epidemii i zmniejszeniem się ilości dawców, jak również wykorzystywaniem krwi w leczeniu osób dotkniętych koronawirusem. Policjanci apelują do wszystkich o rozpropagowaniu informacji o możliwości oddania krwi w czasie naszej akcji, jak również o osobisty udział w akcji.

(fot. NSZZP)

1 komentarz

 1. Przecież mateuszek pozwolił

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019