Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska

W sobotę 26 czerwca nad Zalewem Zemborzyckim zorganizowane zostanie kolejne wydarzenie w ramach Lubelskiej Ligi Gier Miejskich. Tym razem tematem będzie ochrona środowiska.

Lublin
2021-06-26, 14:00

Rozpoczęły się zapisy na Zieloną Grę Miejską, która odbędzie się 26 czerwca od godziny 14:00 nad Zalewem Zemborzyckim. Dokładnie będzie to teren Centrum Rozrywki American Spot przy ul. Krężnickiej 6 w Lublinie.

Tym razem uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą o segregacji odpadów, zerowej emisji, oszczędzaniu energii i wody. Do tego dochodzi ochrona flory i fauny czy zagadnienia związane z recyklingiem. Wydarzenie ma na celu bawić i uczyć przeznaczone jest dla osób w każdym wieku.

Od godziny 13:30 będzie można wypełniać dokumenty niezbędne do udziału w wydarzeniu, następnie od godziny 14:00 rozpoczną się starty drużyn. Każdy team może liczyć od 1 do 4 osób.

Zaplanowano 6 stacji, mnóstwo zadań do wykonania i pytań, ale przede wszystkim świetną zabawę w gronie rodziny czy przyjaciół. Z uwagi na panujące obostrzenia liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona do 150.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)