Konferencja „Survival i Rośliny Jadalne”

Lublin
2019-09-20, 18:00

Lubicie tematykę survivalu? To ciekawe wydarzenie dla Was! 20 września w Lublinie odbędzie się wykład dotyczący najważniejszych aspektów sztuki przetrwania.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazje zapoznać się z dwoma prezentacjami. Pierwsza z nich będzie dotyczyła zagadnienia najważniejszych filarów podczas sytuacji survivalowej. Uczestnicy poznają różnice pomiędzy survivalem cywilnym, militarnym oraz czym jest bushcraft. Zostanie omówiona tematyka wody, ognia i schronienia.

Druga prezentacja zostanie poświęcona tematom dzikich roślin jadalnych, ich pozyskiwania i przygotowania w warunkach leśnych i polowych.

Zajęcia będą prowadzone przez Pawła Szlendaka instruktora survivalu, szkoleniowca i podróżnika. Roberta Polaka instruktora survivalu, strzelectwa, żołnierza i autora książki „Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu” oraz Justynę Pargiełę specjalistkę od dzikich roślin jadalnych i ziół, towaroznawca zielarski, kosmetyków i żywności funkcjonalnej, Zielarz – Fitoterapeuta.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Forum przy ul. Obywatelskiej 8 w Lublinie. Przez trzy godziny będzie czas na prezentacje oraz na rozmowy z prelegentami przy kawie i ciastku.

Udział w spotkaniu to koszt 5 zł. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z organizatorami w wiadomości prywatnej maksymalnie do 18 września tutajkliknij!

Organizatorzy:

(fot. pixabay.com)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019