Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie

W niedzielę, 23 czerwca, na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się Kiermasz Produktów Lokalnych. Wydarzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców jak też turystów. Dlatego też warto odwiedzić tego dnia to uzdrowiskowe miasteczko.

Nałęczów
2024-06-23, 10:00

Na licznych stoiskach Kiermaszu Produktów Lokalnych oferowane będą zarówno lokalne smakołyki, jak też szereg wyrobów stworzonych przez rękodzielników. Co ważne, w wydarzeniu uczestniczyć mają tylko i wyłącznie producenci i twórcy produktów certyfikowanych jako produkty lokalne.

Na stoiskach spotkacie m.in.: PasjaArt; Z Pola i Lasu; Rodzinne Gospodarstwo „Manufaktura Różana”; Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne Skarby Natury z Zabłocia; Miód z okolic Nałęczowa – Pasieka Wędrowna Adam Boguta; Klimaty Pracownia Fusingu; Słońcem posłodzone w słoiki zakręcone; Swojskie wyroby od Jasia; Winnica Giermasińskich Kazimierz Dolny; Nałęczowskie Kwiaty – Świeca Ekologiczna; PLECIONA NATURA; Alkierz; Koło Gospodyń Wiejskich w Sadurkach; Slowberry – Plantacja Borówki Amerykańskiej; Serowe Przysmaki.

Tradycyjnie o godz. 15.00 na plenerowej scenie rozlosowane zostaną upominki dla klientów Kiermaszu. Wydarzenie organizuje już od 10 lat Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”. Celem kiermaszu jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn. Początek o godz. 10:00. Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport