Kolejne wyprzedaże garażowe na Targu pod Zamkiem

W niedziele 22 i 29 września na parkingu przed Targiem pod Zamkiem w Lublinie odbędą się wyprzedaże garażowe. To okazja do sprzedania przedmiotów, z których nie korzystamy a zalegają one w piwnicach czy garażach.

lublin
2019-09-22, 06:00

W najbliższe niedziele na parkingu Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie odbędą się kolejne Wyprzedaże Garażowe. Są to największe w tej części regionu imprezy o charakterze wymiany, zakupu i sprzedaży rzeczy z pozoru zbędnych. Oferowane są na nich skarby zalegające w piwnicach, garażach, schowkach, magazynach czy też antykwariatach. Jak udowodniły poprzednie edycje, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zasady wyprzedaży pozostają bez zmian. Każdy może wystawić, sprzedać, kupić lub wymienić swoje rzeczy z innymi uczestnikami wydarzenia. Ceny regulowane są indywidualnie przez sprzedających. Warto jednak się „targować” przy nabywaniu przedmiotów, gdyż często pozwala to na znaczne obniżenie ceny. Wśród,często wystawianych rzeczy można znaleźć pamiątki, antyki, sprzęt elektroniczny, gadżety, części motoryzacyjne, ubrania, zabawki i wiele więcej.

Impreza organizowana jest na wydzielonym terenie Targu Pod Zamkiem na błoniach zamkowych. Chętni przybyć na wydarzenie, mogą skorzystać z komunikacji miejskiej lub własnego samochodu. Jednorazowy wjazd na parking targowiska to 3 zł. To równocześnie jedyny koszt uczestnictwa w wydarzeniu.

– Nasze wydarzenie było potrzebne. Jesteśmy największym targowiskiem w regionie, gdzie na co dzień siedem dni w tygodniu oferujemy ubrania, obuwie, kurtki, płaszcze – tylko od polskich producentów. Dlatego też postanowiliśmy wykorzystać dostępny potencjał targowy i wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i klientów z ciekawą inicjatywą, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem – wyjaśnia organizator wyprzedaży Janusz Sagan.

Wyprzedaż Garażowa ma charakter cykliczny, odbywa się w każde dwie ostatnie niedziele miesiąca. Będąc na wydarzeniu wyczuwa się w powietrzu ducha przedsiębiorczości. Każdy bez względu na to z której strony się znajduje „sprzedający – kupujący”, stara się wypracować najkorzystniejszą dla siebie formę transakcji. Czy to młody, czy młody duchem, chłopiec który zbiera na nową zabawkę, pasjonat dawnej motoryzacji. Uczestnicy uczą się dzięki temu wartości pieniądza co sprawia, że wydarzenie przynosi korzyści materialne i wychowawcze. Na wyprzedaż ściągają całe rodziny, to ciekawa alternatywa do spędzenia czasu w niedzielę.

(fot. materiały organizatora)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019