690 680 960

Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk

W niedzielę, 12 czerwca na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Sosnówce odbędzie się „Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk”.

Sosnówka
2022-06-14, 14:00

Paulinka ma 6 lat i jest mieszkanką gminy Sosnówka. Ma złożoną wadę serca pod postacią Tetralogii Fallota ze zrośnięciem zastawki pnia płucnego, oraz poważną wadę wzroku i ciężką, skomplikowaną wadę serca TOF z atrezją zastawki pnia płucnego. Mimo że jest już po trzech operacjach serca, niestety jej serduszko nie zostało jeszcze w pełni naprawione. Pierwszą operację ratującą życie Paulinka przeszła w piętnastej dobie życia, kolejną w wieku dziewięciu miesięcy.

Strona zbiórki pieniędzy na leczenie – kliknij

W wieku trzech lat przeszła następną operację, która miała skorygować wadę, niestety ta operacja nie powiodła się w pełni jak oczekiwali lekarze, pozostał po niej niezamknięty ubytek międzykomorowy i doszło do tego nadciśnienie płucne, które jest śmiertelną chorobą. Paulinka musi kilka razy dziennie przyjmować leki, by choroba dalej nie niszczyła jej serca i płuc.

Poza tym Paulinka wymaga stałej i częstej opieki poradni kardiologicznej, kardiochirurgicznej, okulistycznej, pulmonologicznej. Niestety leczenie, konsultacje oraz częste pobyty w szpitalu, są ogromnym obciążeniem finansowym dla całej naszej rodziny, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc dla Paulinki.

Zapraszamy osoby prywatne, stowarzyszenia, firmy i instytucje do wsparcia organizacji imprezy plenerowej i przekazywania przedmiotów lub usług, które przeznaczymy na licytację podczas pikniku. Na zgłoszenia czekamy do 20 maja 2022r. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 696033448, 605862848, 514349281

Strona wydarzenia – kliknij

Strona zbiórki pieniędzy na leczenie – kliknij

Weź udział w licytacjach na rzecz Paulinki

Miejsce wydarzenia: Sosnówka 117, 21-518 Sosnówka, Polska

Cały czas trwa również zbiórka nakrętek. Szczegóły na plakacie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)