Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wybrano Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny. Te firmy świecą przykładem (zdjęcia)

Dynamicznie się rozwijają, współpracują z innymi oraz wspierają otoczenie lokalne. Najlepsi Sponsorzy Lubelszczyzny ubiegłego roku zostali wybrani.

W ubiegłym tygodniu w Hotelu Vesaria w Lublinie odbyła się coroczna Gala Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2018. Na wydarzeniu przedstawiono całokształt aktywności w zakresie społecznej odpowiedzialności firm na rynku lubelskim. Gala stanowiła też podsumowanie szóstego roku działalności Klubu, koordynowanego przez Giełdę Eventów. W wyborze laureatów brane były pod uwagę statystyki wyświetleń i głosów na serwisie gielda-eventow.pl oraz ilość i charakter wspieranych inicjatyw.

Na gości Gali czekało wiele atrakcji m.in. animacja śniegiem – Galitsyna Show- gwiazd programu „Mam Talent” w Polsce, pokaz mody Agnieszki Tokarz-Iwanek, debiuty firm dołączających do grona Członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, podczas którego organizatorzy przywitali 12 nowych firm członkowskich, ekspozycje motoryzacyjne czy też bankiet z częścią taneczną.

Tytuł Najlepszego Sponsora Lubelszczyzny 2018 w kategorii działalność charytatywna trafił do Manii Skakania, w kategorii wspieranie środowiska lokalnego do firmy Ciuba & Partnerzy zaś w kategorii Marketing sportowy statuetkę otrzymała firma Hanesco. Najlepszym Sponsorem Lubelszczyzny w uznaniu za pielęgnowane tradycje i status na rynku został Cewar. Przyznano też wyróżnienie specjalne w uznaniu za organizację Konferencji ”Mleczna Droga-Mleko Mamy Najlepsze”, które otrzymało Biuro Kredytowe Monika Zabłocka. Tytuł Top Event 2018 roku głosami użytkowników serwisu www.gielda-eventow.pl otrzymał Urząd Miasta Lublin i Warsztaty Kultury za organizację Carnavalu Sztukmistrzów 2018.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka. Partnerem Strategicznym Gali był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Kolejnym Partnerem Strategicznym był dealer Volvo Scandinavia Auto. Partnerem medialnym i Firmą Członkowską jak co roku był portal lublin112.pl.

(fot. Krzysztof Kozorys Najlepszy Kadr- Krzysztof Fabisiak, Maciej Kozłowski)

2 komentarze

  1. Impreza towarzystwa wzajemnej adoracji za pieniądze podatników.

  2. To właściwie takie lubelskie kółko wzajemne adoracji.