690 680 960

Wybił szybę kamienną płytką i wtargnął do domu byłej partnerki. Groził zabójstwem

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przyszedł nietrzeźwy do byłej partnerki i groził kobiecie oraz jednemu z jej dzieci zabójstwem. W trakcie zatrzymania 37-latek znieważył jednego z policjantów.

W minioną niedzielę rano do jednego z domów na terenie gminy Markuszów w powiecie puławskim przyszedł 37-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna kamienną płytką wybił okno i wtargnął do środka budynku.

37-latek następnie groził znajdującej się tam kobiecie i starszemu z jej dzieci zabójstwem. Bojąc się o siebie i dzieci, właścicielka domu zamknęła się w jednym z pomieszczeń i zadzwoniła na numer alarmowy. W tym czasie agresor wybił szybę w drzwiach i dostał się do pokoju, gdzie schowała się przerażona rodzina. Doszło do szarpaniny między nim a kobietę. Kiedy napastnik usłyszał, że wzywana jest na miejsce policja, wybiegł z domu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę na jednej z ulic. 37-latek był nietrzeźwy, co więcej wulgarny i agresywny. W trakcie interwencji znieważył jednego z policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Po przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia, przesłuchaniu świadków i zebraniu innych dowodów, policjanci przedstawili mieszkańcowi Lublina 5 zarzutów, a następnie skierowali do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Dziś puławski sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

(fot. Policja Puławy)

9 komentarzy

 1. O jednego grzbieta mniej 🙂

 2. Gondol Jerzy z Nadwisły

  Gdyby na Alasce „wybił szybę i wtargnął”, byłby już świętej pamięci, ale w Polsce macie inny klimat… prawny

 3. wtargnal nietrzezwy .. alkohol i zazdrosc to niebezpieczna mieszanka

  a jeszcze jak taki wpadnie do kobity a ona siedzi juz na koniu to uuuuu😫😮
  zabójstwo … a kiedy wytrzezwieje to zaluje swoich czynow

  dzialanie a afekcie pod wplywem alkoholu

  a jeszcze nie tak dawno(bo kilka dni wstecz) promowano uruchomienie najnowoczesniejszej rozlewni produkujacej nawet 100 tys litrow szpirytusu dziennie

  ojojojjj… alkohol legalny

 4. Lubelski patol tyle w temacie.

 5. Na 3mce?! Zaco,zato że się upił i pokłócił z baba? A może razem byłi w domu a potem jak wyszedł ona zadzwoniła na policję aby go wrobić ! Co, nierobia niektóre cwnaniary takich numerów?.
  3mce aresztu a jak ktoś ci na ulicy łeb rozbije to dostaje co najwyżej dozór! Tak to wygląda w tym kraju.

 6. Rząd Janów ty jakiś upośledzony jesteś ? pytasz za co ? ZA WŁAMANIE i to nie była kłótnia a napaść . Wiadomo co taki dekiel za zamiary miał …

 7. To jakaś patologia. Dajcie tej damie kolejne 500+ a ona nowego partnera znajdzie.Typowa sielanka, on wyjdzie z aresztu i znów wielka miłość zakwitnie, kolejne dziecko itd.

 8. Durne te baby, zadają się z patolami bo myślą, że ich wyprostują.

  • Jerzy, często nie wiedza, ze patol. Dobra praca, dobrze ubrany, kulturalny na randkach. A po wspólnym zamieszkaniu lub, co gorsza, po ślubie, okazuje się, ze alko często w robocie. I już łatka do dziewczyny przypieta.. a niesłusznie.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas