Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wracał z Londynu do Lublina, ślad po nim zaginął. Kto widział tego mężczyznę? AKTUALIZACJA

Na prośbę rodziny publikujemy apel dotyczący zaginięcia mieszkańca woj. lubelskiego. Ostatni kontakt z mężczyzną był w miniony czwartek.

O zaginięciu mężczyzny powiadomiła nas jego matka, która od minionego czwartku nie ma z nim kontaktu. Pan Andrzej miał wyjechać z Londynu do Lublina busem firmy Sindbad w miniony czwartek około południa.

Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną w celu ustalenia miejsca odbioru go z dworca przy ul. Ruskiej w Lublinie. Od tamtej pory kontakt się urwał.

Każdy kto go widział proszony jest o kontakt pod numer 533 171 720 lub na telefon alarmowy. Poszukiwania zaginionego prowadzą także policjanci.

AKTUALIZACJA 19:15

Jak informuje brat zaginionego, mężczyzna odnalazł się i przebywa w szpitalu. Dziękujemy w imieniu rodziny za pomoc w poszukiwaniach.

(fot. nadesłane)

15 komentarzy

  1. Niestety sytuacje, że służby wiedzą, ale nie potrafią przekazać informacji rodzinie, właścicielowi, poszkodowanemu czy zainteresowanemu w rozmaitych przypadkach i sytuacjach są niemal codziennością. Ba, służby nawet między sobą nie potrafią przekazywać posiadanych informacji. Taki poziom służby…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo