Wracał z Londynu do Lublina, ślad po nim zaginął. Kto widział tego mężczyznę? AKTUALIZACJA

Na prośbę rodziny publikujemy apel dotyczący zaginięcia mieszkańca woj. lubelskiego. Ostatni kontakt z mężczyzną był w miniony czwartek.

O zaginięciu mężczyzny powiadomiła nas jego matka, która od minionego czwartku nie ma z nim kontaktu. Pan Andrzej miał wyjechać z Londynu do Lublina busem firmy Sindbad w miniony czwartek około południa.

Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną w celu ustalenia miejsca odbioru go z dworca przy ul. Ruskiej w Lublinie. Od tamtej pory kontakt się urwał.

Każdy kto go widział proszony jest o kontakt pod numer 533 171 720 lub na telefon alarmowy. Poszukiwania zaginionego prowadzą także policjanci.

AKTUALIZACJA 19:15

Jak informuje brat zaginionego, mężczyzna odnalazł się i przebywa w szpitalu. Dziękujemy w imieniu rodziny za pomoc w poszukiwaniach.

(fot. nadesłane)

15 komentarzy

 1. Nie wierzę, że pozostali pasażerowie Sindbada nic nie wiedzą.

  • Mogą nie wiedzieć, jeśli ten człowiek nie wsiadł do busa.

  • Zdaje się, że zarówno pasażerowie, a przede wszystkim kierowca wiedział co stało się z pasażerem. Najgorsze jest to, że nie przekazał tej informacji rodzinie. Mało tego, „służby” też nie informują rodziny, bo po co. Niech się martwią, że miał być i go nie ma.

 2. Coś mu się stało na 100% …właśnie pozostałych uczestników przesłuchać tylko jak do nich dotrzeć …

 3. Naprawdę nie ma nigdzie jakiegokolwiek monitoringu? Czy już służbom się nie chce

 4. To jest krępa budowa???

 5. Przciez w okresie pandemii kierowcy busow maja listy pasazerow .

 6. Tam są kamery.

 7. Droga bezmyślna redakcjo, może by tak warto było dopisać podstawowe informacje tj. gdzie o ostatni raz widziano zaginionego, czy wsiadł do autokaru, w którym miejscu wysiadał, czy był obecny podczas przesiadki w Słubicach, dodatkowo jest kwestia błędów językowych – „miał wyjechać z Londynu” to znaczy wyjechał czy nie wyjechał? Moglibyście się zdecydować, ponieważ stwierdzenie „miał wyjechać” jest określeniem zamiaru, a nie czynności dokonanej.
  Poprawcie błędy w artykule, podajcie podstawowe dane, a nie robicie panikę bez absolutnie podstawowych informacji.

  • Zalecamy użycie logiki i rozumu. Informacje zawarte w tekście pochodzą od matki zaginionego. Gdyby szanowny komentujący posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem wiedziałby to, to po pierwsze. Po drugie nie zajmujemy się śledztwem i ustalaniem, co zaginiony robił poza granicami kraju i jak wglądała jego podróż, ponieważ nie posiadamy takich informacji, tutaj kłania się logika szanownego komentującego, który w drugim słowie raczył nas obrazić. Tak szanowny panie „miał wyjechać” z Londynu, taki właśnie tryb słowa zastosowano, ponieważ nie posiadamy informacji z trasy jego przejazdu – tutaj także kłania się logika szanownego komentującego, a raczej jej brak, a chęć obrażania nas. Swoje mądrości zalecamy zachować dla siebie, a zająć się logicznym myśleniem podczas czytania. W tekście nie ma żadnych błędów. Kolejny komentarz w takim tonie jaki Pan prezentuje trafi do kosza.
   Miłej soboty.

 8. Już się odnalazł przebywa w szpitalu

 9. Jest w szpitalu i nikt nie powiadomil rodziny??

 10. Krystian zapisz się do szkoły podstawowej redakcja opisała bo prosiła ich mama zaginionego. Popatrz człowieku na siebie w lustro. I co widzisz w sobie. Bez podstawne obrażanie REDAKCJI Jaki jesteś ideał lał popatrz na siebie nie oceniaj innych . Jesteś pusty człowiek i tyle. Tyle dodam. Szanowna redakcjo swoimi relacjami RATUJECIE ŻYCIE INNYM TAKA JEST PRAWDA NAGLASNIACIE I POMAGACIE ODSZUKAĆ NAWET ZAGINIONYCH GRATULACJE POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DALSZE POMYSLNEJ PRACY.

 11. Niestety sytuacje, że służby wiedzą, ale nie potrafią przekazać informacji rodzinie, właścicielowi, poszkodowanemu czy zainteresowanemu w rozmaitych przypadkach i sytuacjach są niemal codziennością. Ba, służby nawet między sobą nie potrafią przekazywać posiadanych informacji. Taki poziom służby…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7677zł -0.51%
  • GBP 5.0016zł -0.02%
  • EUR 4.4679zł -0.27%
  • CHF 4.1356zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach