Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadli podczas podlewania konopi indyjskich

Biłgorajscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn prowadzących plantację konopi indyjskich. 21 i 22-latek wpadli podczas podlewania roślin.

Biłgorajscy kryminalni pojechali w rejon nieużytków rolnych na terenie gminy Potok Górny. Z informacji policjantów wynikało, że w tym miejscu znajdować ma się plantacja krzewów konopi indyjskich.

Na miejscu policjanci zastali dwóch mężczyzn podlewających sadzonki, którzy na widok policjantów zaczęli uciekać. W wyniku bezpośredniego pościgu policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn i szybko ustalili dane personalne drugiego.

Jak się okazało obaj to mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku 21 i 22 lat. Starszy z mężczyzn sam oddał się w ręce mundurowych.

W miejscu uprawy policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 150 sztuk sadzonek konopi indyjskich innych niż włókniste we wczesnej fazie wzrostu. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

W piątkowe popołudnie obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Młodzi mężczyźni wkrótce staną przed sądem, grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biłgoraj)

15 komentarzy

  1. Cóż za sukces… Żenada

  2. Chore panstwo chory rzad. Przeswietlic politykow to wlos deba stanie !!!

  3. A wszyscy wmieszani w afery w których wyparowaly miliardy złotych chodzą po wolności bo to jest mniej szkodliwe niż podlewanie jakiś roślin. Bananowa republika, państwo popisu, „nie ruszamy waszych, a wy naszych” i jeszcze sklocmy ten motloch i rzadzmy na zmianę-upodlenie narodu i państwa

Z kraju