690 680 960

Wpadła w poślizg, auto uderzyło w drzewo. Apel o pomoc dla pani Ewy

Plama oleju na drodze spowodowała tragedię w życiu pani Ewy. Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację i sprzęt niezbędny do tego, aby pani Ewa wróciła do zdrowia.

Do czasu wypadku pani Ewa była pełną energii i chęci do życia osobą. W dniu wypadku, jadąc do pracy jej samochód wpadł w poślizg na plamie oleju, która była rozlana na środku drogi. Kobieta straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo.

Stan pani Ewy na obecną chwilę nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Uszkodzeniu uległ rdzeń kręgowy, przez co kobieta porusza się na wózku. Sytuacja finansowa pani Ewy i jej rodziny pogorszyła się diametralnie po wypadku. Nie jest ona w stanie kontynuować swojej pracy.

Czeka ją kosztowna rehabilitacja, która ciągle jest przekładana w czasie ze względów finansowych. Jej stan zdrowia pogorszył się od czasu wypadku, ze względu na niewielką ilość godzin rehabilitacji przewidzianą w ramach NFZ. Także wózek nie jest dostosowany do jej potrzeb – jest pożyczony od innej osoby. PFRON odmówił dofinansowania wózka ze względu na brak środków. Pojawiła się szansa odbycia przez panią Ewę rehabilitacji w placówce zajmującej się pomocą pacjentom z podobnymi urazami. Niestety koszt turnusu przewyższa możliwości finansowe pani Ewy i jej rodziny. W imieniu mieszkanki naszego regionu i jej rodziny prosimy o pomoc, by pani Ewa znów mogła stanąć na nogi.

Wejdź tutaj – https://zrzutka.pl/njr9zc – wesprzyj zbiórkę

(fot. nadesłane)

3 komentarze

  1. a kto odpowiada za stan drogi w tym miejscu? skąd ta plama i dlaczego nie usunięta? oczywiście nikogo to nie obchodzi, winnego nie ma, a ty człowieku płać sobie sam, albo wykańczaj się powoli psychicznie i fizycznie, bo co z tego, że płacisz podatki na drogi i sądy i ubezpieczenie? płacz i płać albo zgnij sobie w kącie

  2. Czy zarządca drogi wypiął się?

  3. Święta racja, zarządce drogi za łeb. Płacimy największe podatki w Europie a jak przyjdzie co do czego to radź sobie sam.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli