Wpadła w poślizg, auto uderzyło w drzewo. Apel o pomoc dla pani Ewy

Plama oleju na drodze spowodowała tragedię w życiu pani Ewy. Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację i sprzęt niezbędny do tego, aby pani Ewa wróciła do zdrowia.

Do czasu wypadku pani Ewa była pełną energii i chęci do życia osobą. W dniu wypadku, jadąc do pracy jej samochód wpadł w poślizg na plamie oleju, która była rozlana na środku drogi. Kobieta straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo.

Stan pani Ewy na obecną chwilę nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Uszkodzeniu uległ rdzeń kręgowy, przez co kobieta porusza się na wózku. Sytuacja finansowa pani Ewy i jej rodziny pogorszyła się diametralnie po wypadku. Nie jest ona w stanie kontynuować swojej pracy.

Czeka ją kosztowna rehabilitacja, która ciągle jest przekładana w czasie ze względów finansowych. Jej stan zdrowia pogorszył się od czasu wypadku, ze względu na niewielką ilość godzin rehabilitacji przewidzianą w ramach NFZ. Także wózek nie jest dostosowany do jej potrzeb – jest pożyczony od innej osoby. PFRON odmówił dofinansowania wózka ze względu na brak środków. Pojawiła się szansa odbycia przez panią Ewę rehabilitacji w placówce zajmującej się pomocą pacjentom z podobnymi urazami. Niestety koszt turnusu przewyższa możliwości finansowe pani Ewy i jej rodziny. W imieniu mieszkanki naszego regionu i jej rodziny prosimy o pomoc, by pani Ewa znów mogła stanąć na nogi.

Wejdź tutaj – https://zrzutka.pl/njr9zc – wesprzyj zbiórkę

(fot. nadesłane)

Zobacz również

3 komentarze

  1. a kto odpowiada za stan drogi w tym miejscu? skąd ta plama i dlaczego nie usunięta? oczywiście nikogo to nie obchodzi, winnego nie ma, a ty człowieku płać sobie sam, albo wykańczaj się powoli psychicznie i fizycznie, bo co z tego, że płacisz podatki na drogi i sądy i ubezpieczenie? płacz i płać albo zgnij sobie w kącie

  2. Czy zarządca drogi wypiął się?

  3. Święta racja, zarządce drogi za łeb. Płacimy największe podatki w Europie a jak przyjdzie co do czego to radź sobie sam.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie